Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Хіба це не Аріана Ґранде? Мережа обговорює двійника зірки (фото)

Аріана Ґранде
Їх справді складно відрізнити.

Лише днями мережа обговорювала відео, на якому співачка Аріана Ґранде . А вже сьогодні увагу громадськості полонив двійник американської поп-діви. Так, дівчина на ім’я Пейдж Ніемман настільки схожа на Ґранде, що навіть шанувальники зірки не можуть відрізнити їх на деяких фото. Переконайся!

Фото: instagram/paigeniemann, arianagrande

Після побаченого думки користувачів мережі розділилися. Дехто вважає, що секрет такого ефекту в особливій обробці знімків. Інші ж вирішили, що це розіграш, який влаштувала сама Аріана.

Однак, навіть без фірмового макіяжу Ґранде Пейдж таки схожа на співачку. Тож не дивно, що виразні стрілки та відповідна зачіска практично перетворюють її на копію виконавиці хіта Thank You, Next.

Фото: instagram/paigeniemann

Особливої уваги заслуговує міміка Пейдж. Певно, вона витратила не одну годину, аби навчитись відтворювати емоції зірки до дрібниць. Саме це її вміння і справляє найсильніше враження на кожного, хто бачить дівчину вперше. Лише поглянь:

Джерело: TikTik/Peigeniemann

До слова, така дивовижна схожість із зіркою принесла Пейдж 1,7 мільйона підписників на популярній розважальній платформі TikTok.

Більше цікавих новин про Аріану Ґранде читай тут:

1. 

2. 

3. 

4. 

2019-11-28
Топ новини
Новини
Новини