IT-курси, підприємництво та багато цікавого для дітей: Київстар ТБ розширив освітній контент

IT-курси, підприємництво та багато цікавого для дітей: Київстар ТБ розширив освітній контент

Платформа онлайн-телебачення Київстар ТБ відкрила безоплатний доступ до освітнього та дитячого контенту.

Поділитися:

У розділі «Освіта» кожен користувач має змогу переглядати уроки відповідно до шкільної програми від Всеукраїнської Школи Онлайн, слухати навчальні лекції, проходити курси з IT, підприємництва, дизайну тощо. Відеобібліотека платформи постійно доповнюється новими навчальними матеріалами для школярів і цікавим контентом для малят.

Також IT Академія Шаг підготувала та надала курси для школярів, які бажають навчитися створенню ігор у python, 3D-моделюванню в комп’ютерних мультфільмах, дизайну та роботі  у фоторедакторах, блогінгу та стримінгу. Доступними є й уроки з розвитку софт-скілів. Кожна лекція тривалістю півтори години записана та доступна для перегляду будь-коли, що дозволяє зручно адаптувати та корегувати навчальний план.

Окрім цього, став доступним навчальний курс “Пізнаємо Світ” від дистанційної школи «Оптіма», який об’єднує 5 галузей: природничу, суспільну, історичну, соціальну, охорону здоров'я. Інтегрований курс сприяє розвитку наукової та технологічної грамотності учнів на основі вирішення цікавих та прикладних завдань.

На Київстар ТБ користувачі можуть знайти й курс «Підприємництво для школярів», який Київстар розробив  спільно зі студією онлайн-освіти EdEra та Міністерством цифрової трансформації. Протягом 36 уроків молоді підприємці отримають відповіді на важливі поширені запитання. Від експертів, що є власниками бізнесу, глядачі серіалу дізнаються про усі необхідні кроки для започаткування власної справи та переконаються, що бізнес — не тільки для дорослих.

А найменші абоненти Київстар можуть переглядати відеозаняття створеного ЮНІСЕФ та Міністерством освіти та науки України «Дитячого садочку онлайн» НУМО. Цей проєкт ставить перед собою мету відволікти дитину від воєнної дійсності завдяки пізнавальним активностям і цікавим програмам. Додатково на платформі Київстар ТБ у відкритому доступі знаходяться дитячі мультфільми та понад 400 аудіоказок українською.

Нагадаємо, що  Київстар надав можливість усім громадянам безоплатно переглядати новинні канали на платформі Київстар ТБ, аби кожен завжди був у курсі актуальних новин і ситуації в країні.

Щоб скористатися наведеними вище безоплатними пропозиціями, слід завантажити застосунок Київстар ТБ і зареєструватись у ньому. Контент відкритий для абонентів усіх мобільних операторів, навіть для тих, хто перебуває за кордоном.

Довідка про Київстар ТБ  

Київстар ТБ – спільний проєкт групи 1+1 media та Київстар, заснований 11 грудня 2019 року. Це платформа онлайн-телебачення, що надає користувачам доступ до сотень тисяч годин вітчизняного та закордонного контенту, програм, що транслюють наживо, і регулярно пропонує ексклюзивні допрем’єрні покази проєктів. Її перевага – можливість підключення на п’яти різних пристроях: смартфоні, планшеті, ноутбуці, Smart TV або ТБ-тюнері. Київстар ТБ доступний для всіх операторів мобільного зв’язку в Україні. Платформа нараховує понад 300 телеканалів і VOD-бібліотеку із 20 тисяч фільмів, серіалів, мультфільмів і шоу. Додаткова інформація: tv.kyivstar.ua

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що  обслуговує 26,3 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів фіксованого інтернету. Компанія  надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій. Мережа 4G Київстар доступна на території, де мешкає 90% населення. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, яка має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах  NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар 24 роки працює в Україні, є  платником податків № 1 у галузі зв’язку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

 

Новини по темі