Kherson is Ukraine: з такими плакатами у швейцарському Базелі відбувся вже шостий благодійний футбольний матч (ініціатива Match for peace #StopWarInUkraine)

Kherson is Ukraine - з такими плакатами у швейцарському Базелі відбувся вже шостий благодійний футбольний матч (ініціатива Match for peace #StopWarInUkraine)

Сьогоднішнім матчем команда проєкту хоче привернути увагу до подій, що відбуваються в українському місті-герої Херсон.

Поділитися:

Сьогодні, 4 травня, у Швейцарському Базелі відбувся вже шостий благодійний футбольний матч київського «Динамо» під лозунгом Match for peace #StopWarInUkraine, мета якого — збір коштів на вирішення найбільших гуманітарних проблем, що виникли через повномасштабну війну рф в Україні.

Суперниками в цьому товариському поєдинку став ФК «Базель», матч завершився перемогою «Динамо» з рахунком 3:2. Символічно, що арбітром гри була Марина Стрілецька, яка родом з українського міста Луганськ.

Сьогоднішнім матчем команда проєкту хоче привернути увагу до подій, що відбуваються в українському місті-герої Херсон. Окупанти намагаються повністю зруйнувати мережу зв‘язку там і ізолювати місто від зовнішнього світу, щоб насаджувати свою політику. Сотні людей прийшли на матч з тематичними плакатами Kherson is Ukraine та Free Kherson. 

Традиційно матч супроводжувався виступами артистів. На початку події Тіна Кароль проникливу пісню «Вільна», а також у виконанні артистки прозвучав гімн України.    

Наприкінці поєдинку зірка вокального шоу «Голос країни» Інеса Грицаєнко виконала пісню «Imagine» Джона Леннона, яке є справжнім гімном свободи та пацифізму.

Традиційно, організацією виступів займалася команда 1+1 media і Департамент великих шоу, режисерами заходу є TRI Directions — Наталія Лисенкова, Наталія Ровенська та Марія Григоращенко, які відомі своїми постановками для всесвітньо відомих артистів.

Коментували матч для українських глядачів спортивні журналісти Ігор Циганик та Роман Бебех

Виручені від продажу квитків гроші, а також донати, які надходили упродовж телевізійної трансляції, будуть спрямовані на вирішення найбільших гуманітарних проблем, що виникли через повномасштабну війну рф в Україні. Зокрема, кошти безпосередньо потраплять на рахунки Міністерства соціальної політики України і підуть на задоволення продовольчих потреб та облаштування місць розміщення біженців та громадян, які у зв’язку з бойовими діями залишили місце свого проживання, забезпечення їх одягом та взуттям, надання ліків та медичних препаратів; забезпечення населення товарами першої необхідності, надання одноразової грошової допомоги, задоволення інших першочергових потреб життєдіяльності людини тощо. 

Так, у квітні у межах благодійних футбольних матчів Match for peace #StopWarInUkraine вдалося зібрати понад 22 000 000 грн.

Наступний поєдинок з цієї серії відбудеться в Талліні, Естонія, 13 травня з ​​FC Flora Tallinn. Як і раніше, в Україні подію транслюватимуть мовники 2+2, 1+1 International, Динамо Київ TV, М1, платформи онлайн-телебачення 1+1 Video, Київстар ТБ, Vodafone TV, YouTube-канали FootballHub, «Динамо», ТСН та УНІАН. А детальна інформація щодо запланованих заходів розміщена на спеціальному сайті події за цим посиланням.

Ініціатори проєкту Match for peace #StopWarInUkraine — футбольний клуб «Динамо» та один з найбільших медіахолдингів у Східній Європі 1+1 media. Проєкт реалізується за сприяння Міністерства закордонних справ України, Міністерства молоді та спорту, Міністерства культури та інформаційної політики України та Міністерства соціальної політики України. Технічні партнери проєкту — компанії Alight та Profi. Співорганізатором благодійного туру є Максим Радуцький. 

Усі фінансові витрати в межах проєкту покриває футбольний клуб «Динамо Київ». 

Новини по темі