Кохання під час війни: Макс Барських та ETOLUBOV представили спільний трек

Макс Барських та ETOLUBOV - Римую - слухати
Фото: Ксенія Каргіна

Під назвою «Римую»

Поділитися:

Сьогодні, 28 жовтня, українські виконавці Макс Барських та ETOLUBOV випустили спільний трек під назвою «Римую».

Спільна пісня Макса Барських та ETOLUBOV – це чуттєве послання до всіх українських пар, яким вдалося попри численні обставини знайти чи зберегти своє кохання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI випустив новий трек-афірмацію з дуже символічною назвою

макс барських

«Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв'язок з коханими, що в нас лишається - це екрани мобільних телефонів. “Римую” – пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню», – коментує ETOLUBOV.

«Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов'ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно», – розповідає Макс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шлях додому”: Потап презентував трек, який присвятив усім українцям

ETOLUBOV

Слухайте трек:

Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань «Римую» буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги постраждалим від війни українським сім’ям.

барських 

Новини по темі