Кохання під час війни: Макс Барських та ETOLUBOV представили спільний трек

Макс Барських та ETOLUBOV - Римую - слухати
Фото: Ксенія Каргіна

Під назвою «Римую»

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні, 28 жовтня, українські виконавці Макс Барських та ETOLUBOV випустили спільний трек під назвою «Римую».

Спільна пісня Макса Барських та ETOLUBOV – це чуттєве послання до всіх українських пар, яким вдалося попри численні обставини знайти чи зберегти своє кохання. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI випустив новий трек-афірмацію з дуже символічною назвою

макс барських

«Сьогодні мільйони українців розлучені відстанню. Єдиний зв'язок з коханими, що в нас лишається - це екрани мобільних телефонів. “Римую” – пісня про всіх, хто плекає свої почуття, не зважаючи на випробування відстанню», – коментує ETOLUBOV.

«Сьогодні війна йде на всіх фронтах. У музиці важливо, щоб українське слово та рима знаходили нову форму, стаючи ближчими до сприйняття сучасної молоді. Разом з Любов'ю ми прагнули створити чуттєвий і водночас по-справжньому український поп-трек. Я переконаний, що наша мова може і має звучати сучасно», – розповідає Макс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Шлях додому”: Потап презентував трек, який присвятив усім українцям

ETOLUBOV

Слухайте трек:

Виконавці також впевнені, що музика повинна не лише духовно лікувати та зцілювати, але й допомагати доброю справою. Тому, весь прибуток з монетизації від переглядів та прослуховувань «Римую» буде перерахований до благодійного фонду DOLI, який заснувала ETOLUBOV для допомоги постраждалим від війни українським сім’ям.

барських 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю