Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI випустив новий трек-афірмацію з дуже символічною назвою

Голос країни
Сергій Лазановський випустив новий трек-афірмацію з дуже символічною назвою «Переможна пісня»

Сергій Лазановський продовжує тримати оборону на музичному фронті.

Поділитися:

Український співак, переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI презентував нову композицію під символічною назвою – «Переможна пісня». За словами співака, це трек, що завершує музичну трилогію, до якої входять композиції «Геть з України» та «З С У».

Переможна пісня

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пісня про ЗСУ від переможця «Голосу країни» Сергій Лазановський | RIDNYI, присвячена українським захисникам, увірвалась у тренди YouTube

«Переможна пісня» це завершальна крапка в трилогії пісень-афірмацій. Разом з командою ми вирішили створити композицію, яка б змогла остаточно переконати всіх, що перемога зовсім близько, потрібно запастись терпінням, і докласти максимум зусиль до її пришвидшення», зазначив співак.

Лазановський

У відеороботі Сергій Лазановський виступив ведучим новин, який повідомляє глядачам про перемогу України над ворогом, а наприкінці – закликає дякувати українським захисникам та усім, хто не залишається осторонь цієї війни.

Окрім того, співак не соромиться гучних висловів, адже у пісні має рядок про те, що на червоній площі у москві стоятиме пам’ятник Степану Бандері. Ці Сергій Лазановський пояснює так:

«В пісні згадуємо про Степана Бандеру. Людину, яку страшенно бояться московити. Нас називають бандерівцями, але не всі розуміють ідеологію цих людей. Бандерівці - це націоналісти, ті, які хочуть жити у вільній і незалежній Україні, де панує своя мова і своя культура. А пам'ятник Бандері на червоній площі - то страшний сон кожного росіянина! А чому б і ні? Можливо мрія здійсниться».

Переможна пісня

Наразі співак переходить до більш ліричного етапу своєї творчості та зазначає, що попереду на слухачів також очікують патріотичні пісні, проте у трохи іншому звучанні. Композиції «Геть з України» та «З С У» стали вірусними у соціальних мережах, отримали тисячі відео під звук у Тік Ток та неймовірні перегляди: тільки на YouTube їх подивились майже 5 млн користувачів.

Сергій Лазановський | RIDNYI продовжує тримати оборону на музичному фронті, активно дає благодійні концерти на підтримку ЗСУ та долучається до різноманітних ініціатив рідного Івано-Франківська.

Нагадаємо, 2 жовтня на телеканалі ТЕТ стартувало продовження "Голосу країни-12", показ якого було перервано через повномасштабне вторгнення росії в Україну. Глядачі побачили дайджест перших п'яти епізодів "сліпих прослуховувань", де учасники «Голосу країни» особисто розказали, як їхнє життя змінилось після 24 лютого.

Дивіться «Голос країни» щонеділі о 21:00 на телеканалі ТЕТ через український сервіс цифрового інтерактивного телебачення "Київстар ТБ".

Новини по темі