Коли День вихователя 2022 в Україні: дата і традиції свята

Коли День вихователя 2022 в Україні: точна дата та традиції свята
freepik.com

Коли відзначається День вихователя в Україні у 2022 році?

Поділитися:

День вихователя, або Всеукраїнський день дошкілля — це професійне свято усіх працівників дошкільної освіти. Втім, в Україні свято досі не є офіційним і не має чітко визначеної дати. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вихідні у вересні 2022 в Україні: неробочі та скорочені дні під час воєнного стану, церковні свята

Коли День вихователя 2022 в Україні

День вихователя в Україні щорічно відзначається 27 вересня. У 2022 році ця дата випадає на вівторок. Це свято має ще одну назву — Всеукраїнський день дошкільних працівників (дошкільної освіти). Відзначається воно неофіційно, але з кожним роком стає все більш популярним. 

Хоча датою Дня вихователя заведено вважати 27 вересня, частина дитячих садків за традицією відзначають свято в останню неділю вересня, тобто, 25 вересня у 2022 році.

День вихователя: історія та традиції свята

День вихователя в Україні почали відзначати у 2011 році, коли Кабінет міністрів затвердив постанову N 629 від 13 квітня 2011 року про програму розвитку дошкільної освіти до 2017 року, а також після резолюції I Всеукраїнського з'їзду працівників дошкільної освіти.

У цей день заведено вітати вихователів у дитячих садках, відзначати досягнення у професійній сфері, проводити святкові заходи, влаштовувати концерти. Також цього дня вихователі можуть відвідувати професійні семінари та конференції для удосконалення своєї майстерності.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю