"Моїм дітям тепер нема куди повернутися": російсьскі окупанти знищили будинок Валерія Харчишина під Гостомелем

Згорів будинок лідера Другої ріки Валерія Харчишина — його знищили російські окупанти
Instagram/valeriy.kharchyshyn_dr

Український музикант повідомив, що будинок, який він збудував у Гостомелі, зруйнований.

Поділитися:

Соліст українського гурту "Друга ріка" Валерій Харчишин повідомив на своїх сторінках соціальних мереж Instagram та Facebook, що під Гостомелем російські військові обстріляли його будинок, там виникла пожежа і він повністю згорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режисер "Орла і Решки" Євген Синельников, який врятувався з окупованого Гостомеля, розповів про проєкт для переселенців та майбутнє "пишне весілля"

"Цей будинок під Гостомелем - частина мого життя. В ньому виросли і жили троє моїх синів. Я будував його за всі гроші, шо я заробляв. Я боровся за нього, коли у мене відбирали землю, коли намахували будівельники шахраї - перебудовував майже усе. Нещодавно я побудував поруч будиночок для батьків, що виявили бажання переїхати. Під час затяжної ковід-кризи. На останні гроші. Батьки не переїхали. Не встигли. Для моїх дітей цей будинок — їхній дім. Їхня Україна.

Вчора він повністю згорів. Орки влучили в нього. У моїх дітей тепер немає «їхньої України». Їм нема куди повернутися. Вони про це ще не знають. Як і не знає мій старший син, що нині на півночі захищає свій дім… Там залишались двоє кішок, яких я ще кілька днів тому годував. Я не впевнений що вони живі. Чорти в лаптях нищать наші будинки, наше майно, але вони не знищать нас. Не знищать нашу волю, наші руки, наші знання, наші вміння.

Я побудую сотні таких будинків. Ми все відбудуємо. Кожну домівку. Посадимо тисячі дерев. Але спочатку ми знищемо кожного орка, що ступив на нашу землю. Горіти вам у пеклі, чорти кацапські, доки тлітимуть наші будинки", — написав Валерій Харчишин.

Валерій Харчишин має трьох синів. Старший із них Дмитро записався у ряди тероборони, а сам Валерій Харчишин лишився у Гостомелі волонтером.

Раніше стало відомо, що будинок Ігоря Кондратюка обстріляли у його День народження. На щастя, у будинку на той час нікого не було, всі виїхали раніше.

До яких зіркових будинків прилетіли снаряди, дивіться сюжет:

Новини по темі