На телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра мюзиклу «Нова Снігова Королева» із Олею Поляковою

На телеканалі 1+1 відбудеться прем’єра мюзиклу «Нова Снігова Королева» із Олею Поляковою

Це масштабний мюзикл бродвейського формату за мотивами казки «Снігова Королева».

Поділитися:

14 січня о 9:25, одразу після «Сніданку з 1+1», на телеканалі «1+1» покажуть прем’єру новорічного мюзиклу «Нова Снігова королева» із Олею Поляковою у головній ролі. Сценарій для мюзиклу написали автори Студії «Квартал 95». Це масштабний мюзикл бродвейського формату за мотивами казки «Снігова Королева».

Нова Снігова королева

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЯ за своїх рву: Оля Полякова розповіла, яких співаків шукатиме для перемоги у «Голосу країни»

Також у мюзиклі глядачі 1+1 побачать Дмитра Коляденка, який зіграв бабусю Герди, а у ролі Кая на великій сцені дебютував Михайло Соколовський. Актор Володимир Горянський зіграв Санту, неочікуваного героя для культової зимової казки Ганса Крістіана Андерсена.

Нова Снігова королева

«Унікальність шоу у тому, що було створено колосальну кількість авторського матеріалу – музичного, хореографічного, мистецького. Усі музичні партії, танцювальні номери, кожна деталь вражаючих костюмів та декорацій написана, відмальована, вигадана саме для цієї постановки. Команда кращих постановників України створила шоу, яке могло б сяяти навіть на бродвейській сцені», — прокоментувала Оля Полякова.

Нова Снігова королева

Над створенням цього інтерактивного шоу для всієї родини протягом кількох місяців працювала величезна команда: автор оригінальної музики, один з найпопулярніших композиторів — Дмитро Саратський. Проникливі тексти до пісень написала Анна Завальська. Режисер і хореограф Олександр Лещенко динамічно вибудував дію й створив хореографічну партитуру постановки. Спеціально для мюзиклу було створено більше 50 костюмів, а головною окрасою стала, звісно, білосніжна сукня Снігової Королеви – Олі Полякової.

Дивіться мюзикл «Нова Снігова королева» 14 січня о 9:25 на телеканалі 1+1.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю