Оля Полякова стала першою амбасадоркою благодійного проєкту Childhood Without War, що евакуює дітей-сиріт від війни

Оля Полякова стала першою амбасадоркою благодійного проєкту Childhood Without War

Співачка представлятиме проєкт Childhood Without War в Україні та світі, аби привернути увагу суспільства до теми дітей-сиріт.

Поділитися:

Після успішної реалізації благодійної ініціативи “Разом нас мільйони. Протези для Незламних”, в рамках якої співачці вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових, Оля Полякова представлятиме проєкт Childhood Without War в Україні та світі, аби привернути увагу суспільства до теми дітей-сиріт, як найвразливішої категорії населення, які в умовах війни особливо гостро потребують допомоги. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцмережі тренерки "Голосу країни" Олі Полякової стали предметом масових бот-атак через висвітлення правди про війну в Україні

оля полякова

Сьогодні, як ніколи важливо голосно говорити про те, що українська нація варта майбутнього. Save generation U - те, що проєкт Childhood Without War доносить світові останні пів року, захищаючи наших дітей.  

"Ідея проєкту Childhood Without War виникла на початку війни, коли я поставив собі запитання "Як саме я можу допомогти країні в цей важкий період?" Діти — це майбутнє України. І щоб майбутнє в нас було — його треба зберегти зараз. Звісно, війна — це великі складнощі для всіх. Але усвідомлення того, що ми зберігаємо та оздоровлюємо дітей, які в майбутньому будуть розвивати нашу країну — це велике натхнення робити для них ще більше та розвивати проєкт. Усе — аби надати підтримку якомога більшій кількості маленьких українців", — говорить засновник проєкту Руслан Шостак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖРосіяни намагалися зірвати концерт Полякової в Ізраїлі

оля полякова

Завдяки залученню Олі Полякової до благодійної ініціативи проєкт ставить за мету донесення суспільству важливої проблематики - порятунку дітей-сиріт, їхньої всебічної допомоги та підтримки, а також пошуку благодійників і збільшенню кількості донатів, які будуть спрямовані на евакуацію та утримання цієї категорії населення. 

“Уже 9 місяців поспіль кожен українець невпинно тримає свій фронт. І як би нам не було важко, попри ракетні удари й складні випробування долі ми кожного дня обираємо майбутнє. А майбутнє - це наші діти, які потребують особливого захисту саме сьогодні. Як мама двох доньок я розумію, наскільки діти уразливі до будь-яких проявів та наслідків війни. І навіть не можу уявити, наскільки складно з цим впоратись дітям-сиротам, що залишилися без батьків за різних обставин. Сьогодні я підтримую благодійний проєкт “Дитинство без війни”, який займається евакуацією сиріт з небезпечних міст України та забезпечує усім необхідним для повноцінного життя. У рамках проєкту прихисток уже отримали майже 2 тисячі українських малюків, у найближчому майбутньому ще тисяча. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен, адже чужих дітей не буває і вони не повинні бачити війну!” - коментує співачка свою участь у проєкті. 

Новини по темі