Психологічний тест по картинці "Що хоче сказати ваша підсвідомість"

Психологічний тест по картинці, який розповість, що хоче сказати ваша підсвідомість

Цей психологічний тест розповість, що хоче сказати ваша підсвідомість, які ви насправді. Оберіть картинку та читайте результат.

Поділитися:

Око 1. Якщо ви обрали саме його, то це говорить про вас, як про дуже скуту людину. Вам слід почати відкриватися людям: розповідати про своє життя, знайомитись та налаштовувати соціальні контакти. Пам'ятайте, що замкнутість – це є форма вашого самозахисту. Подумайте, чи не варто інколи виходити із зони комфорту?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці: що про вас говорить те, як ви тримаєте телефон

Око 2. Це око говорить про вас як про не щиру людину: вам доводиться брехати, іноді навіть тоді, коли ви цього не хочете. Ви приховуєте багато секретів, які можуть зрештою погіршити всю ситуацію. Все таємне стає дійсністю – пам'ятайте це і не бійтеся результату правди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці про ваші амбіції та характер в роботі

Око 3. Якщо ви обрали саме таке око, то це говорить про боротьбу вашої свідомості з підсвідомістю. Те, що глибоко всередині вас хоче достукатись та дати зрозуміти, що ви не такі одинокі, як вам здається. Що поруч з вами є люди, яким можна довіряти та від яких можна приймати підтримку. Ви на своєму місці, головне тепер – зберегти ці стосунки та відповідати взаємністю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці про душевний стан: що Вас насправді тривожить

Око 4. Це говорить про вас як про людину, яка боїться пробувати щось нове: наприклад, переходити з інший колектив, переїздити в інше місце або квартиру, змінювати світогляд та людей поруч. Ваша підсвідомість ніби будує навколо вас бар'єр, за який ви не можете переступити. Радимо замислитись, чи принесе вам такий уявний паркан щастя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці "Що про вас говорить поза під час сну?"

Око 5. Таке око обирають працьовиті люди та неймовірні трудяги. Ви кар'єрист, тому якщо будете на стабільній посаді без професійної сходинки – швидко втомитесь та розчаруєтесь. Проте ваша підсвідомість якраз вказує на те, що варто відпочити: видихнути, пожити для себе, зайнятись своїм затишним куточком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці "Чашка кави": як ви насправді ставитеся до людей

Око 6. Якщо ви обрали таку картинку, то це говорить про те, що ви – людина, яка на перше місце ставить не свої інтереси, а бажання оточення: ви зробите все, аби вашим близьким було добре. Ваша підсвідомість кричить вам, що інколи слід чути себе та не приносити себе в жертву.

В Україні з'явиться День українського борщу: коли буде свято та для чого воно? Дивіться сюжет.

Новини по темі