UA RU

Психологічний тест по картинці: що про вас говорить те, як ви тримаєте телефон

Оберіть одну картинку з чотирьох, яка відповідає вашому положенню рук, коли тримаєте телефон та читайте результат.

1. Це говорить про вас як про людину зібрану, серйозну та пунктуальну. Ви завжди маєте бути на зв'язку та відповідати усім та в усіх ваших соціальних мережах. Ви — лідер, якому важливий контроль усіх процесів. В особистому житті у вас все будується на повазі один до одного та взаємодопомозі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці з гарбузами: як ви реагуєте у стресових ситуаціях (погляд зі сторони)

2. Зосередженість та уважність — це точно про вас. Але ви не можете фокусуватися на багатьох задачах водночас: швидкий темпоритм вам точно не до душі. Ви точно полюбляєте будувати плани на найближче майбутнє та заповнювати їх у щоденник, навіть якщо це стосується звичайних ідей для подарунка коханій людині.

3. Якщо ви тримаєте телефон так, то ви — чуйна, добра та щедра людина. Завжди прийдете на допомогу, навіть якщо в ситуації слід жертвувати своїми інтересами. Це стосується не тільки особистих відносин, а й вашої кар'єри: якщо у колеги виникнуть якісь труднощі, він завжди зможе звернутися до вас.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Психологічний тест по картинці про кохання на прикладі героїнь серіалу "Моя улюблена Страшко"

4. Це говорить про вас як про людину, яка не полюбляє віртуальний світ і віддає перевагу спілкуванню офлайн. Ви комунікабельні, активні та працелюбні, проте до інновацій ставитесь з обережністю. Ви можете бути різкими, проте завжди щирі та ніколи не бажаєте людям зла.

Дивіться сюжет як позбутися звички відволікатися на ґаджети:

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю