Що робити, якщо окупанти відключили ефірне мовлення: альтернативні шляхи доступу до українських телеканалів
Як діяти у разі відключення українського ефірного мовлення через воєнні дії та окупантів? Розповіли у Держспецзв'язку.
Через воєнні дії українське ефірне мовлення може бути частково або повністю відключене у деяких регіонах нашої країни. Але телебачення на сьогодні залишається надзвчиайно важливим джерелом інформації про перебіг воєнних дій, тож доступ до нього кожного українця є стратегічно важливим. Тож у Телеграм-каналі Держспецзв'язку повідомили, які наразі є шляхи доступу до українських каналів, окрім ефірного мовлення:
►На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.
►На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р або 480р - цього буде достатньо). Дивіться прямий ефір телемарафону на Youtube-каналі 1+1 за посиланням.
►На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.
►Крім того, слухайте українське радіомовлення в інтернет-радіо, зайшовши на сайт radioplayer.ua.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сніданок з 1+1” запускає ранковий проєкт у прямому ефірі на YouTube
Також нагадаємо, що наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали 1+1, UA:Перший, Рада, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.