Що робити, якщо окупанти відключили ефірне мовлення: альтернативні шляхи доступу до українських телеканалів

Що робити у разі відключення ефірного мовлення окупантами: шляхи доступу до телеканалів

Як діяти у разі відключення українського ефірного мовлення через воєнні дії та окупантів? Розповіли у Держспецзв'язку.

Поділитися:

Через воєнні дії українське ефірне мовлення може бути частково або повністю відключене у деяких регіонах нашої країни. Але телебачення на сьогодні залишається надзвчиайно важливим джерелом інформації про перебіг воєнних дій, тож доступ до нього кожного українця є стратегічно важливим. Тож у Телеграм-каналі Держспецзв'язку повідомили, які наразі є шляхи доступу до українських каналів, окрім ефірного мовлення:

На супутнику. Українські телеканали розкодовані на супутнику. Це означає, що доступ до мовлення безкоштовний. Щоб переглядати телебачення, потрібен супутниковий ресивер та супутникова антенна.

На Youtube. Більшість українських каналів мають власні канали на Youtube. Якщо у вас є швидкий інтернет, знайдіть у мобільному додатку або на вебсторінці на Youtube бажаний канал. Якщо швидкість інтернету невисока, оберіть в налаштуваннях відео нижчу роздільну здатність (три крапки у верхній частині відео - якість - 360р або 480р - цього буде достатньо). Дивіться прямий ефір телемарафону на Youtube-каналі 1+1 за посиланням.

►На ОТТ-сервісах. На платформах YouTV, Sweet TV, Omega TV, MEGOGO, Kyivstar TV, Oll tv доступ до українського телебачення тепер теж безкоштовний. Знайдіть бажаний канал в застосунку або на вебсторінці улюбленої платформи.

►Крім того, слухайте українське радіомовлення в інтернет-радіо, зайшовши на сайт radioplayer.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Сніданок з 1+1” запускає ранковий проєкт у прямому ефірі на YouTube

Також нагадаємо, що наразі триває Національний телемарафон #UAразом: провідні національні телеканали 1+1, UA:Перший, Рада, Україна, ICTV, СТБ, Інтер, Україна24, ТРК Київ об’єднались задля того, щоб оперативно надавати глядачеві перевірену інформацію щодо війни в України.

Новини по темі