Святослав Вакарчук привіз допомогу для харків'ян та заспівав "Червону руту" у метро
![Святослав Вакарчук привіз допомогу для харків'ян та заспівав у метро Святослав Вакарчук привіз допомогу для харків'ян та заспівав у метро](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/883/531/17fe9a2ecd1f7bf65de451b596899dba_665x442.jpg)
Харків’ян відвідав Святослав Вакарчук.
Тренер "Голосу країни" Святослав Вакарчук приїхав до Харкова та привіз необхідні речі для харків'ян. Також, лідер гурту "Океан Ельзи" заспівав у харківському метро "Червону руту" задля підняття духу.
Відомий співак зустрівся з людьми на станція метро "Площа Конституції". Там був присутній мер міста — Ігор Терехов та український письменник Сергій Жадан.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Нам всім потрібна наша Перемога", — Святослав Вакарчук заспівав у центрі, який займається переселенцями
"Привіт із сонячного Харкова! Привезли правильним людям трохи правильних речей. Долучились до складання подарункових наборів Львів, Одеса і не лише. Харків, вся країна з тобою", — написав Святослав Вакарчук на своїй сторінці в Instagram.