Тіну Кароль вразив Євген Лебедин
![Тіну Кароль вразив Євген Лебедин Тіну Кароль вразив Євген Лебедин](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
22 грудня у Будинку Митрополита (Національний музей "Софія Київська") відбулася презентація музичного фільму телеканалу "1+1" "Різдвяна історія з Тіною Кароль".
22 грудня у Будинку Митрополита (Національний музей "Софія Київська") відбулася презентація музичного фільму телеканалу "1+1" "Різдвяна історія з Тіною Кароль".
Це унікальний кінопроект, що розповідає про багатовікові традиції і духовні цінності. Головні ролі в ньому виконали співачка Тіна Кароль і переможець шоу "Маленькі гіганти" Євген Лебедин.
Відома українська співачка під час конференції розповіла, як їй працювалося з маленькою зіркою:
"Женечка мене дуже вразив. Я навіть не сподівалась, що такі розумні дітки є, що їх в нас так багато. Женя – лице наших діток, нашої України".
В ефірі телеканалу "1+1" музичний фільм можна буде побачити на Святвечір 6 січня 2016 року. Над виробництвом "Різдвяної історії з Тіною Кароль" працює команда "1+1 Продакшн" на чолі з Вікторією Лезіною.
Різдвяна історія з Тіною Кароль, анонс: