Три знаки зодіаку, яким потрібно буде подбати про своє здоров'я у вересні

3 знаки зодіаку, у яких можуть бути проблеми зі здоров'ям у вересні
Freepik

Які знаки зодіаку вирішуватимуть проблеми зі здоров'ям у вересні?

Поділитися:

Зірки пророчать зміни в житті для всіх знаків зодіаку у вересні. Які знаки зазнають змін у здоров'ї, розповіла Анжела Перл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Гороскоп на вересень 2023 для всіх знаків зодіаку від Анжели Перл: кого чекають кардинальні зміни

Овен

15 вересня ви звернете увагу на своє здоров’я. Запишіться до лікаря, здайте аналізи. Нічого жахливого не відбудеться, але змінити спосіб життя на краще буде доречно. Готуйтеся до майбутньої операції, або до вагітності. 15 вересня Новий Місяць в 6 домі роботи. Тут же Меркурій розвертається у прямий рух. Все, що стосується роботи: нові ідеї, інформація, документи, зустрічі, знайомство – усе це очікується в другій половині вересня. У цей період Овни можуть змінити роботу, або напрямок діяльності. Можливо, ви нарешті наважитеся на власний бізнес.

Терези

15 вересня Молодий місяць в 12 домі звільнення та медицини. Зміниться коло спілкування, перейдете на іншу роботу. Буде благодійна діяльність. Ви пройдете медичний огляд. Отримаєте новини від когось здалеку, можлива еміграція. 
Меркурій перестає бути ретроградним в 12 домі. Це додасть вам енергії та спілкування. Відкриється якась таємниця. Ви вирушите в подорож. Це хороший час для фізичної активності

Скорпіон

З’явиться новина про лікарню, або інші ізольовані місця. Хорошою ідеєю буде влаштувати собі ретріт. Відвідайте санаторій чи дачу. 24 вересня Сонце входить в 12 дім гороскопа. Це приватний дім. Ви витрачатимете багато часу на завершення якоїсь справи. Щось робити про те, чого ви не хочете розповідати – нормально в кінці місяця. 12 дім звільнює вас від чогось непотрібного. Поставити крапку у спілкуванні з другом чи знайомим цілком вірогідно. 12 дім – езотеричний. Ми отримуватимемо інформацію із невидимих джерел. Не лякайтеся віщому сну. Очікується поїздка у місце, де ви вже раніше бували, адже 12 дім також про минуле. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю