Три знаки зодіаку, на яких чекає несподіванка у жовтні 2023

3 знаки зодіаку, у яких будуть неочікувані ситуації жовтні 2023
Freepik

Які знаки зодіаку матимуть сюрприз у жовтні 2023?

Поділитися:

Гороскоп на жовтень 2023 від Анжели Перл пророкує великі зміни у житті трьом знакам у другий місяць осені. Хто це буде?

Рак

З 23 жовтня Меркурій вступає у ваш п'ятий дім, обіцяючи яскравий і активний час. Цей період підходить для вираження себе, любові до життя і радості. Він також пов'язаний з можливими виграшами і приємними подіями. Не пропустіть шанс активно взяти участь у різних заходах і проявити свій талант. 28 жовтня — Місячне затемнення в одинадцятому домі принесе зміни у вашому оточенні та соціальній сфері. Це може включати завершення стосунків із деякими людьми і появу нових друзів. Подумайте про вашу мрію і про те, який наступний крок вам потрібно зробити, щоб рухатися вперед.

Діва

13 жовтня Марс входить до вашого третього будинку гороскопа, що сигналізує про збільшення активності в сфері комунікацій. Протягом жовтня ви можете очікувати на інтенсивний потік спілкування та можливість здійснити подорож. 14 жовтня — Сонячне затемнення в секторі грошей, що може мати важливий вплив на вашу фінансову ситуацію та сприйняття власної цінності. Ця подія сигналізує про можливість змін у сфері доходів, роботи, та власного відношення до грошей та цінностей.

Водолій

14 жовтня — Сонячне затемнення в 9 будинку гороскопа. Воно впливає на вас та ваше бачення світу навколо. Ви можете переглянути свої власні переконання і навіть знайти нову віру чи сприйняття світу. Вивчайте себе, мови, культури народів. Зміна місця проживання або поїздка за кордон також можлива в цей період. 23 жовтня Меркурій змінює знак і входить у ваш 10 будинок, де вже перебуває Марс з 13 жовтня. Ця комбінація підказує вам нові цілі та можливість отримання нової інформації. Ви будете активно працювати над власними проєктами та ставити перед собою нові завдання.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю