Три знаки зодіаку, у яких будуть зміни в особистому житті у вересні

3 знаки зодіаку, особисте життя яких зміниться у вересні 2023

Які знаки зодіаку зазнають змін в особистому житті у вересні?

Поділитися:

Астрологи вважають, що людське життя залежить від зірок. Які знаки зодіаку можуть очікувати зміни в особистому житті у вересні, розповіла Анжела Перл.

Овен

24 вересня Сонце входить у ваш 7 дім партнерів і стосунків. Сонце вносить позитив і енергію. Романтичне знайомство очікує Овнів в кінці місяця. Марс знаходиться в цьому ж 7 домі гороскопа весь місяць. Цьому знаку зодіаку варто чекати романтичних проявів від свого партнера. Чоловік чи дружина приверне до себе увагу. Бізнес партнерство теж про 7 дім гороскопа. 29 вересня Повня у знаку Овна. Хто відчує його найбільше? Ті, в кого асциндент в 6 градусі Овна, з 3 по 9 теж. Або ж в кого день народження 27 березня, з 24 по 30 теж. Але відчуватимуть вплив Повні найближчі два тижні усі знаки зодіаку. Іменинники матимуть кульмінацію в ці дні, завершення чого-небудь. Це може бути і розлучення, і зустріч з новою людиною. І звільнення зі своєї довготривалої роботи, і отримання нової. Якщо ви довго думали над чимось, приймали рішення, то зараз отримаєте відповідь на свої запитання. 28 і 29 вересня активізується тема грошей обов’язково. Можливі витрати.

Близнюки

15 вересня Меркурій нарешті розвертається і йде вперед. Очікується будь-яка активність, переїзд, більше спілкування. Життя стає швидше, коли Меркурій розвертається. Він розвертається в 4 домі, де триватиме Новий Місяць. 4 дім – це місце проживання, сім’я, нерухомість. Омріяний переїзд все ж відбудеться. Покупець на ваш будинок знайдеться вже в другій половині місяця. Відповідь на запит про кредит теж прийде після 15 вересня. Усі питання по документах, які стосуються проживання – про 4 дім. Новий Місяць дасть вам інформацію, новину про ваше місце проживання. Близнюки можуть змінити паспорт, або тільки прізвище в ньому. Новини про поповнення в родині не уникнути. Усі питання стосовно будинку вирішаться після 15 вересня. 24 вересня Сонце входить в 5 дім гороскопа. Дім радості, задоволення, подарунків собі, похід в кафе – все, що приносить нам задоволення. Цей дім також про творчість і любов. У поєднані Сонце і Марс в одному домі проявляють бажання. Поїздка, похід в театр чи на виставку – буде чудовою ідеєю. Якщо ви – людина творчості, у цей період добре робити свою виставку, презентувати свою пісню чи п’єсу. Місяць вийде активним для тих, хто гастролює. Радісна новина стосовно дітей не омине Близнюків.

Водолій 

15 вересня Меркурій йде в прямий рух у 8 домі фінансів. Планета надасть енергії. Будуть більші спільні гроші з романтичним чи бізнес-партнером. Молодий місяць тут же принесе нову співпрацю. Отримаєте серйозного клієнта чи інвестора. Це сприятливий час, щоб працювати над залежностями, почати психотерапію. Відкриється якась таємниця. Поновляться інтимні стосунки або ж з’явиться новий партнер. 29 вересня Повня в 3 домі спілкування. Ваша медійність буде більшою. Ви розширите світогляду внаслідок нових знайомств. Зміните транспорт. Отримаєте новини від родичів. Прийдуть нові ідеї. Буде багато спілкування. 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю