Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

У "Підпільній імперії" сенсаційна прем'єра - режисерський дебют Анджеліни Джолі

1+1
"В краю крові і меду" - режисерський дебют Анджеліни Джолі, військова драма, що зворушить вас до

Суперпрем'єра у проекті "Підпільна імперія" - військова драма Анджеліни Джолі "В краю крові і меду". Режисерський дебют головної ікони масової культури, посланниці миру, багатодітної матері і дружини найкрасивішого голлівудського актора.

Наїздившись і наслухавшись вдосталь в якості посла доброї волі, Джолі тепер сама розповідає історію про військово-польовий роман блакитноокого сербського капітана і чорнявої художниці.

Він - православний, вона - мусульманка. Він командує взводом бойовиків, що влаштовують етнічні зачистки в місцевих селищах; її разом з іншими молодками тримають при штабі в якості прислуги і для диких ігор, на кшталт скотинячого групового насильства. Він спочатку дозволяє їй бігти, а коли втеча не вдається - призначає штабним художником і майже своєю штатною коханкою. Армійські чутки доходять до генерала - батька. Той вирішує втрутитися в адюльтер сина і мусульманки.

На екрані - сучасне прочитання шекспірівських "Ромео і Джульєтти", зроблене з натхненням і пристрастю, давно забутими Голлівудом.

Дивіться "Підпільну імперію" у понеділок, 2 грудня, на 1+1. Початок - о 23:50.

2013-11-29
Топ новини
Новини
Новини