Український хлопчик, з яким Анджеліна Джолі зустрілась в італійській лікарні, став підопічним благодійного проєкту «Здійсни мрію»

Український хлопчик, з яким Анджеліна Джолі зустрілась в італійській лікарні, став підопічним благодійного проєкту «Здійсни мрію»

Космічна мрія до зірок: 10-річний хлопчик, котрий бореться з лейкозом, розповів про свою мрію Анджеліні Джолі та буде учасником проєкту «Здійсни мрію» 1+1

Поділитися:

Анджеліна Джолі, голлівудська акторка та посол доброї волі ООН у справах біженців, зустрілася в Італії з українським хлопчиком, котрий бореться з гострим лімфобластним лейкозом. Артему — 10 років, він родом з Чернівців. Про його діагноз родина дізналася торік. Хлопчик проходив тривале лікування в Чернівцях, а потім у клініці Туреччини. Зараз продовжує лікування в Італії, де до нього завітала Джолі, щоб підтримати й надихнути. Про це на своїй Фейсбук-сторінці розповіла мама Артема, Людмила.

мама Люда і Артем

Зустріч з зіркою відбулась у клініці Bambino Gesu. Це найбільший педіатричний центр Італії та найстаріша дитяча лікарня в Римі. Наразі тут проходять лікування понад 40 українських дітей, які були змушені разом з мамами залишити Україну після початку військового вторгнення 24 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Папа Римський відвідав ватиканську педіатричну лікарню "Бамбіно Джезу", щоб провідати українських дітей

Анджеліна Джолі, Артем і мама Людмила

Акторка і хлопчик багато говорили про захоплення, друзів, Україну. Джолі запитала в Артема яку він має мрію — той зізнався, що хоче стати астрономом і космонавтом.

Джолі в лікарні

«Усе колись було чиєюсь мрією. Польоти в космос теж. Зараз це вже можливо! Головне — мріяти та діяти! Артем — близький нам по духу! Він справжній мрійник ! Ми запросили його стати підопічним благодійного проєкту 1+1 медіа «Здійсни мрію». Артем і мама Людмила погодились! 

Всіх чарівників запрошуємо допомагати нам. Друзі, космонавти з усього світу, всі, хто має пропозиції — пишіть нам. І ми вже кілька ідей маємо — як тільки Україна переможе — влаштуємо тренування та екскурсію разом з Національним космічним центром України, знайомство з українськими космічними героями. Ми віримо! Дякуємо Артему за натхнення!», — поділилась Лідія Таран, кураторка «Здійсни мрію», ведуча ТСН на 1+1.

Таран Здійсни мрію

Від початку підступного військового вторгнення в Україну  — Благодійний фонд «Ти не один» 1+1 media, проєкт «Здійсни мрію» продовжують робити дива і піклуватися про тих, кому це дуже важливо. Наразі 12,5 тонн гуманітарного вантажу з Іспанії — це медицина, дитяче харчування, гігієна, теплі речі — передають, зокрема, із рук в руки нашим евакуйованим переселенцям зі Сходу, — родинам з дітьми, — по різних містах. Ведуча «Сніданок з 1+1» і волонтерка «Здійсни мрію» Неля Шовкопляс передає допомогу родинам переселенців на Львівщині. 

Долучитись і наблизити перемогу може кожен! 

І дуже важливо — не зупинятися і здійснювати мрії дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах, борються за життя, — заради зміцнення віри у майбутнє.

Це цілюща психологічна підтримка.

БО «ТИ НЕ ОДИН» 
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД 1+1 МЕДІА»
Код ЄДРПОУ 41565550
IBAN — UA 41 328209 0000026007050040834 Призначення платежу: Благодійний внесок

Новини по темі