Юлія Саніна вражає неординарними образами у новому ліричному відео The Hardkiss

The Hardkiss презентують новий кліп на пісню «Хто, як не ти» | Зіркове життя | 1+1

Довгоочікувана прем’єра пісні «Хто, як не ти»!

Поділитися:

Сьогодні, 8 серпня, український рок-гурт The Hardkiss презентував нове лірикс-відео на пісню «Хто, як не ти». Режисерами відео стали Валерій Бебко та Юлія Саніна. Оператором виступив Дмитро Перетрутов.

У відео глядач баче десять різноманітних образів артистки. Вони були створені незмінною командою стилю The Hardkiss Славою Чайкою та Віталієм Дацюком. Відомі своєю пристрастю до експерементів, вони поєднали свої найсильніші сторони – вміння епатувати та оголювати ніжність. Відео стало квінтесенцією перевтілень Юлії Саніної від пелюсток квітки та колючого терну до контрастних образів, більше схожих на ранні роботи гурту.

Кожний образ — це частина історії, прив’язка до тексту та настрою пісні. У цій розповіді наша героїня дуже багатогранна. Вона невимушене поєднання безтурботності та легкості, сили та характеру, — коментує Слава. 

«Пісня була написана у Буковелі. Можливо, через це тематика дуже природня. Я співаю про те, що добре бути листочком, який лине за вітром, і добре бути вітром, який обдуває-обіймає кохану, і птахом лише у твоїх тенетах. Пісня добре звучала під гітару, але ми знайшли той самий саунд, щоб вона залишилася легкою, але зі своєю родзинкою», — розповідає фронтвумен гурту Юлія Саніна. 

Дивися новий кліп The Hardkiss «Хто, як не ти» та оцінюй космічні образи зірки:

Нагадаємо, нещодавно солістка гурту Юлія Саніна дала ексклюзивне інтерв’ю для редакції 1plus1.ua, у якому поділилася своїми творчими планами. Про зіркові пригоди в Америці, новий акустичний концерт The Hardkiss та інші відвертості – читай за посиланням.

Яким був виступ гурту The Hardkiss у фіналі шоу «Голос. Діти-5» – дивись у відео:

Сайт 1plus1.ua розповість тобі гарячі зіркові новини, стане цікавим співбесідником у темах моди, краси, здоров'я та стосунків. Разом нам буде класно — підписуйся на наш Twitter.

ЧИТАЙ ТАКОЖ: Мужній чоловік Саніної із The Hardkiss розтанув від зворушливого привітання сина

Новини по темі