Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко розплакався, коментуючи перемогу гурту Kalush Orchestra на Євробаченні 2022

Ведучий 1+1 Тімур Мірошниченко розплакався, коментуючи перемогу гурту Kalush Orchestra на Євробаченні 2022
Єлизавета Серватинська /Суспільне

Ведучий порадив слухачам теж не стримувати свої емоції у цей такий важливий момент для українців.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

В Турині відбувся фінал міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення 2022". Перемогу здобув український гурт Kalush Orchestra, який виступав з піснею "Stefania".

Коментував виступи учасників, як завжди, Тімур Мірошниченко, ведучий 1+1. Напруга була шаленою, оскільки після голосування жюрі гурт посів четверту сходинку, що різко контрастувало з прогнозами букмерів на перемогу України. І голосування глядачів таки підтвердили очікування мільйонів — Україна втретє стала переможницею шоу. 

Коментуючи цей момент тріумфу, Тімур Мірошниченко не стримував емоцій:

"Ми перемагаємо на музичному фронті - переможемо і на "тому самому" фронті. Збройні сили України, ця перемога для вас, для кожного, хто сьогодні боронить нашу країну. Україна! Як же це важливо зараз для нас друзі! Не стримуйте емоції: хочете плакати, плачте, хочете стрибати – стрибайте! Ось цей момент".

Після виступу у фіналі гурт зі сцени "Євробачення 2022" закликав врятувати українських захисників із "Азовсталі" та врятувати Маріуполь. Цей надзвичайно важливий месидж для нашої країни відразу різко підвищив запити "Азовсталь" та "Маріуполь" у пошукових системах. Організатори розглянули це звернення на предмет порушення правил конкурсу і зробили заяву, що дискваліфікації не буде, оскільки месидж має більше гуманітарну, аніж політичну складову.

Отже, у наступному році конкурс "Євробачення 2022" прийматиме Україну. Напередодні фіналу Тімур Мірошниченко дав інтерв'ю про те, чи готова Україна проводити "Євробачення 2023"

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю