Військовим дозволили брати відпустки під час воєнного стану: кому та на скільки

В Україні дозволили відпустки військовослужбовцям під час воєнного стану

Українським військовослужбовцям дозволили брати оплачувану відпустку.

Поділитися:

В Україні дозволили військовослужбовцям без пояснення причин брати оплачувану відпустку до 10 днів під час дії воєнного стану. Верховна Рада прийняла в цілому закон №8081 щодо надання військовослужбовцям відпусток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЩо зміниться на фронті з настанням холодів (пояснюють військові експерти Олег Жданов та Олександр Коваленко)

Даний закон передбачає, що:

►в особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення. 

►кожна із зазначених відпусток може бути надана тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець. 

►частина щорічної основної відпустки може бути надана один раз протягом календарного року за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю