Військовим дозволили брати відпустки під час воєнного стану: кому та на скільки

В Україні дозволили відпустки військовослужбовцям під час воєнного стану

Українським військовослужбовцям дозволили брати оплачувану відпустку.

Поділитися:

В Україні дозволили військовослужбовцям без пояснення причин брати оплачувану відпустку до 10 днів під час дії воєнного стану. Верховна Рада прийняла в цілому закон №8081 щодо надання військовослужбовцям відпусток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЩо зміниться на фронті з настанням холодів (пояснюють військові експерти Олег Жданов та Олександр Коваленко)

Даний закон передбачає, що:

►в особливий період під час дії воєнного стану військовослужбовцям можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення. 

►кожна із зазначених відпусток може бути надана тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець. 

►частина щорічної основної відпустки може бути надана один раз протягом календарного року за умови одночасної відсутності не більше 30 відсотків загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу

Новини по темі