Виступ Біллі Айліш ледь не зірвався через травму (фото)

Біллі Айліш отримала травму, через яку ледь не зірвався її виступ | Зіркове життя | 1+1
Фото: GettyImages

Співачці надали термінову допомогу.

Поділитися:

Ультрапопулярна співачка, 17-річна Біллі Айліш впевнено підкорює світові музичні чарти. Своїм особливим тембром, проникливими текстами та дещо депресивними кліпами вона знайшла відгук у мільйонах сердець. Та на жаль, фанатська підтримка не завжди може вберегти зірку від несподіваних неприємностей.

Днями Біллі мала дати концерт у Greek Theatre в Лос-Анджелесі – та очікуваний виступ ледь не зірвався через раптову травму. Співачка вже йшла на сцену, коли впала зі сходів і пошкодила ногу. В Instagram-stories дівчина поділилася неприємністю з підписниками:

Фото: @billieeilish

У стресовій ситуації Біллі не втратила почуття гумору: замість панікувати, дівчина вела пряму трансляцію, щоб тримати прихильників у курсі справ. Її помічники приклали лід до травмованої ноги, після чого співачка поспішила на сцену до слухачів і добросовісно відбула весь виступ.

До речі, травма ноги – болюча тема для Біллі. У дитинстві вона професійно займалася танцями й мала присвятити їм життя. Та 2016 року дівчина отримала травму, що назавжди закрила їй шлях до танцювальної кар’єри.

Читай більше про епатажну зірку:

1. Біллі Айліш заспівала свій гучний хіт разом із Джастіном Бібером

2. Що приховує Біллі Айліш під завеликим мішкуватим одягом

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю