Всесвітньо відомі видання, які підтримали Україну обкладинками (Vogue, TIME, ELLE)

Всесвітньо відомі журнали, які підтримали Україну на обкладинках: Vogue, TIME та інші

Обкладинки журналів, які підтримали Україну.

Поділитися:

Світ моди підтримує Україну: наприклад, модний дім Balenciaga провів презентацію нової колекції одягу, яка присвячена українським біженцям, а показ на Тижні моди у Мілані від Armani пройшов у повній тиші через російсько-українську війну. Всесвітньо відомі глянці також вирішили показати свою небайдужість до ситуації в Україні та присвятили цьому свої обкладинки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Американська модель Белла Хадід: "Я стою на боці кожної людини, яку торкнулася ця війна, і безневинних людей, чиї життя назавжди змінилися"

TIME

Журнал "TIME" вже вдруге підтримує Україну: на обкладинці випуску від 14 лютого 2022 був зображений українській солдат. Наступний випуск, який вийде 14 березня, буде містити на обкладинці український прапор та фразу "Життя переможе смерть, а світ — темряву".

TIME

ELLE

На обкладенці французької версії журналу ELLE зображена дівчинка в українському прапорі: на її обличчі синьо-жовта фарба, на голові синьо-жовтий обруч. Надпис: "ELLE з українцями. Їхнє повсякденне життя".

ELLE

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мей Маск поділилася архівним фото Києва: "Де тепер усі ці чудові люди?"

VOGUE

Обкладинка всесвітньо відомого журналу VOGUE у Португалії у синьо-жовтих фарбах: моделі одягнені у жовтий колір, а позаду блакитний фон. Знизу обкладинки надписи "мир", "любов", "залишайтесь з Україною" та "людяність".

VOGUE

Vanity Fair Italia

На обкладинці цього італійського журналу розміщений чорно-білий портрет президента України Володимира Зеленського. Надпис "Vanity Fair Italia" символічно виконаний у синьому та жовтому кольорах. Журнал назвав Зеленського "обличчям опору".

Vanity Fair Italia

Новини по темі