Коли і як познайомити кохану людину зі своєю дитиною

Як познайомити коханого зі своєю дитиною
unsplash.com

Олена Любченко відповіла на часте запитання сучасних людей.

Поділитися:

Дванадцятого лютого глядачі 1+1 побачили четвертий випуск реаліті-шоу Одруження наосліп, героями якого стали Олександр та Світлана. Чоловік втілив в життя свою мрію ― відкрив три ресторани. Хоч заради цього йому довелося продати квартиру і дві машини. Олександр мріє про дівчину, яка подарує йому крила для нових звершень. Світлана звикла бути сильною і сміливою, адже сама виховує чотирьох дітей. Учасниця мріє зустріти людину, з якою відчує себе ніжною та жіночною.

Весілля учасників проекту почалося зі щирого сміху і взаємних компліментів. Такими ж насиченими і сповненими сюрпризами були подальші будні молодят. Переломним моментом у відносинах пари стало знайомство з родиною Світлани. Тільки в день зустрічі з сім'єю вона зізналася Олександру, що виховує чотирьох дітей.

Психолог Олена Любченко на своїй сторінці у Фейсбук відповіла на часте запитання сучасних людей:

Як і коли знайомити свою дитину з коханою людиною.

«Коли знайомити дитину з новим партнером? Як завжди, правильних відповідей стільки, скільки батьківських ситуацій.

Можна знайомити відразу. Хоч в день побачення. А що тут страшного? Ви ж не тримаєте свою дитину в ізольованому від людей бункері? Вона знає ваших подруг, друзів, знайомих, колег. Ну, дізнається про ще одного. Чим більший у дитини досвід спілкування, тим багатший її внутрішній світ. Ви ж не будете говорити: «Це ― тітка Люда. Сьогодні у нас побачення, потім хотілось би з нею провести ніч, а потім, може, вона стане твоєю новою мамою». Просто відрекомендуйте нову знайому, спокійно і без зайвих подробиць. Дитина, звичайно, може відчути, що у вас до тітки Люди (дядька Петі) особливе ставлення. А якщо ви були зациклені на дитині, і це перша незнайома людина, яка зайшла до будинку, дитина може почати ревнувати або вередувати. Що, до речі, теж може стати корисною інформацією і приводом внести невеликі зміни у ваше життя.

Можна знайомити не відразу. Розібратися з собою, з людиною, з серйозністю намірів, з перспективою відносин. Також варіант. Особливо він гарний для тих, у кого цілий калейдоскоп фатальних романів. Дитина заплуталась у нових татах і стає постійним свідком нескінченних драм і розставань. Такий дурдом на дитячу психіку впливає погано і краще спочатку зрозуміти, чого хочеться вам: бурхливого сексу, відволіктися від сірих буднів, романтичних пригод (і тоді дитина до цього всього не має відношення ― це ваша особиста справа). Або ж стабільності, сім'ї. Тоді дитина ― важлива частина історії.

У будь-якому випадку, важливо не робити з ситуації знайомства драму, подію вселенського масштабу і стрес для всіх. А просто, спокійно і без нервів, «по цеглинці» намагатися будувати ваші нові відносини втрьох».

Зазначимо, що корисні поради від психолога Олени Любченко можна переглядати на офіційній сторінці @lena_lubchenko

Нагадаємо, що нові випуски Одруження наосліп можна побачити щовівторка о 22:45 на 1+1. У п'ятому сезоні проекту вчинки чоловіків в основному коментує Єгор Тополов, а позицію жінок пояснює Олена Любченко. Оскільки чоловіки й жінки по-різному інтерпретують одні й ті ж ситуації.