Психолог «Одруження наосліп» прокоментувала зловживання фотошопом на Каннському кінофестивалі

Одруження наосліп
Дивись відео

Хвилю невдоволення викликало відретушоване зображення італійської акторки Клаудії Кардинале на плакаті кінофестивалю, де її форми було дещо зменшено.

Поділитися:

Олена ЛюбченкоПсихолог і ведуча проекту «Одруження наосліп-3» на «1+1» Олена Любченко прокоментувала скандал навколо плакату Каннського кінофестивалю, який став однією з найбільш обговорюваних тем у ЗМІ за останній час.

Олена розповіла редакції сайту журналу «Караван історій», чому нав'язані стереотипи краси мають мало спільного зі справжньою привабливістю:

Психологічні дослідження показали: краса незначно впливає на рівень щастя жінки, але коли вона щаслива, то здається набагато привабливішою. Тобто, не обов'язково бути ідеалом краси, набагато важливіше – бути щасливою», – зазначає психолог.

Ведуча і психолог проекту «Одруження наоспіл-3» впевнена – причина через яку безліч жінок жертвують своїм здоров'я заради того, щоб стати схожими на вигадані ідеали краси, криється у невпевненості в собі.

Суспільство нав'язує нам стандарти краси, і якщо ми не досить стійкі внутрішньо, то хочемо бути на когось схожими. Кожна жінка може зробити свій вибір: бути живою людиною або наближеною до ідеалу жертвою нав'язаних стереотипів краси. –зауважила психолог.

На думку Олени Любченко, реакція італійської кінодіви Клаудії Кардинале заслуговує на окрему увагу, оскільки містить в собі секрет привабливості і щастя.

Реакція Клаудії Кардинале говорить про те, що ця чудова жінка не обмежує себе упередженнями і надуманими стандартами, розділяючи поняття реальної краси і штучних образів в журналах, на постерах, в моді. Щоб бути по-справжньому красивою, потрібно бути впевненою в собі і любити своє тіло, а не «вміщувати» себе у встановлені рамки. – говорить Олена Любченко.

Моніка Белуччі приголомшила образами в одязі українських дизайнерівНагадаємо, телеканал «1+1» почав роботу над новим реаліті, учасниці якого вперше на українському телебаченні кинуть виклик строгим стереотипам краси в індустрії моди. Героїнями проекту стануть 10 дівчат plus-size, які змагатимуться за можливість отримати «квиток» в модельний бізнес. Долаючи випробування на проекті, учасниці з пишними формами навчатимуться любити власне тіло, руйнувати стереотипи, боротися з упередженнями, а також будуть розширювати сучасні стандарти краси. Щоб стати учасницею проекту, необхідно заповнити анкету на сайті каналу «1+1».

Нові випуски реаліті «Одруження наосліп», в якому «самотні серця» отримують ще один шанс побудувати щасливі стосунки, за участю психологів і ведучих Олени Любченко і Єгора Тополова, телеглядачі можуть побачити щосереди о 22.00 на «1+1».

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю