У реаліті «Одруження наосліп 3» психологи розкажуть, як відпустити минулі стосунки

Одруження наосліп
Дивись відео

У другому випуску реаліті «Одруження наосліп-3» психологи Олена Любченко і Єгор Тополов розкажуть, як відпустити минулі стосунки та звільнити місце в серці для нового кохання.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Коли виходиш заміж? Як відповідати на «незручні» запитанняСьогодні ввечері, о 22.00, в проекті «Одруження наосліп-3» на «1+1» нові герої спробують пройти непростий шлях до свого щастя і кохання, заручившись з незнайомцем на тиждень і отримавши шанс побудувати із ним стосунки, про які давно мріяли.

У другому випуску реаліті «Одруження наосліп» під вінець піде 33-літня Яна - щаслива мати, яка мріє стати не менш щасливою дружиною. Жінці довелося пережити велику трагедію - втрату коханої людини, - після якої їй не вдавалося побудувати тривалі стосунки з іншими чоловіками.

Вона чудова мати, дуже ніжна і розважлива. Яна прагне серйозних стосунків, але в її житті сталася трагедія, через яку їй дуже складно це зробити, - говорить психолог і ведуча проекту Олена Любченко.

«Обранцем» Яни, якого їй підібрали експерти на основі психологічної і емоційно-сексуальної сумісності, стане Ярослав - чарівний одесит з досвідом сімейних стосунків.

Він дуже харизматичний, яскравий, веселий, з приголомшливим почуттям гумору. Це людина-свято, чарівний бородань, людина, з якою ні Яна, ні будь-хто інший не нудьгуватиме. На жаль, він не завжди буває тактовним. Але за своїми жартами і гумором він приховує досить вразливу натуру, - описує героя наступного випуску психолог і ведучий проекту Єгор Тополов.

Ярослав шукає порядну і вірну жінку, яка буде не тільки хорошою господинею, але і матір'ю його дітей.

Ярославу і Яні потрібно буде приготувати один одному весільний подарунок ще до першої зустрічі і придумати ряд випробувань своїй «половинці», щоб перевірити наявність важливих якостей. За умовами проекту, після 6 днів спільного життя пара повинна буде прийняти важливе рішення - залишити обручки і ​​продовжити стосунки поза проектом або розійтися.

Часто минулий досвід відносин заважає людям відкритися новому коханню. Яні належить непросте випробування - розпрощатися з почуттями до покійного чоловіка, відпустити минуле і звільнити місце в своєму серці для нової людини. Ярославу також доведеться проявити витримку, навчитися рахуватися з почуттями оточуючих і оцінювати зі сторони свої вчинки. Допомагати і давати професійні поради героям і телеглядачам, які стикалися з подібними ситуаціями у своєму житті, будуть психологи і ведучі Єгор Тополов і Олена Любченко.

Чи зможуть Яна і Ярослав впоратися з непростим завданням і змінитися заради щасливих стосунків, дивіться сьогодні ввечері, о 22.00 на «1+1» у новому випуску «Одруження наосліп-3».

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю