Розкриття міфу Новоросії: Акім Галімов зняв фільм про справжню історію півдня України

Реальна історія
Акім Галімов зняв фільм про справжню історію півдня України та проєкт-аферу Новоросія

Справжня історія півдня Україна: Акім Галімов спростував російський фейк про Новоросію

Поділитися:

Український південь росіяни вважають "ісконно рускім" та називають цей регіон Новоросією. Але насправді Новоросія - це проєкт-афера, який колись провернула Катерина II, щоб анексувати ці землі і переписати їх історію.

Акім Галімов створив масштабний документальний фільм-викриття Справжня історія півдня. Разом з командою він працював в Національній бібліотеці Франції, де зберігаються оригінали мап, на яких є Київ, Канів, Переяслав інші міста включно з Олешшям!

Побували на півдні України у місці, де 100 років існувала Ханська Україна, коли росіян там і близько не було. Також розслідування привело команду до Військового архіву Швеції, де знаходяться сенсаційні свідчення: ще на початку 18 сторіччя за незалежність України воювали Швеція, Кримське ханство та Османська імперія. А Петро I зобов’язався лишити козацькі землі у спокої. Чому цього не сталося? На які ще злочини та брехню йшла російська, а потім радянська влада, щоб загарба ти собі український південь. Та для чого їм це потрібно?  

Цей матеріал підготовлено в рамках Всеохопної інформаційно-просвітницької кампанії з протидії дезінформації, що впроваджується 1+1 Media та smart Angel у співпраці з експертними організаціями за фінансової підтримки Європейського Союзу. Його зміст є виключною відповідальністю редакції програми і не обов’язково відображає позицію ЄС. Проект створено у співпраці з European union in Ukraine. Факти, викладені у фільмі, були перевірені благодійною організацією VoxUkraine в рамках незалежного фактчекінгового проєкту VoxCheck» 

Дізнайтеся відповіді на всі ці питання у новому документальному фільмі проєкту Реальна історія:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Новини по темі