“Вони почали готуватись до війни з 2007 року”: у спецпроєкті Дмитра Комарова “Рік.За кадром” покажуть повне інтерв’ю Кирила Буданова

Рік. Херсон
У спецпроєкті Дмитра Комарова Рік.За кадром покажуть повне інтерв’ю Кирила Буданова — 1+1

Під час розмови з Дмитром Комаровим головний розвідник країни розповів, коли у росії насправді розпочалась підготовка до війни в Україні.

Поділитися:

У пʼятницю, 19 травня, о 21:30 на телеканалі “1+1 Україна” вийде четвертий випуск спецпроєкту Дмитра Комарова “Рік.За кадром”. У ньому начальник головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов розкриє військові таємниці, які вже можна озвучувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про що пишуть діти у листах Залужному та як це мотивує військових: Валерій Залужний у проєкті "Рік. За кадром"

Кирило Буданов 1+1

Під час розмови з Дмитром Комаровим головний розвідник країни розповів, коли у росії насправді розпочалась підготовка до війни в Україні.

“Активно росія почала готуватися до агресії проти україни з 2007 року. У 2014 році вони скористалися зручним для них моментом. Скажу так: не було б подій 2014 року - це нічого б не змінило. Війна між нами була неминуча”, - сказав Буданов.

Крім того, у четвертому випуску “Рік.За кадром” очільник ГУР розповість про план росіян напасти на Україну в 2021 році і пояснить, чому їм це не вдалось. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Ми знаємо, що потрібно для того, аби звільнити Крим, Луганську та Донецьку область, але...", — Валерій Залужний у проєкті "Рік. За кадром"

Кирило Буданов 1+1

Під час інтервʼю Кирило Буданов розповість не тільки про військові таємниці, а також про особисте. Він зізнається, що було причиною його сліз, які рішення для нього найскладніші та через що у нього найбільше болить. Також головний розвідник країни  розповість про місто свого дитинства, яке мріє відвідати після перемоги.

Яка кількість десанту планувала захопити Київ, що насправді означали колони військової техніки в перші дні повномасштабного вторгнення, як ГУР дізнається необхідну інформацію та до чого треба готуватись після перемоги України - дивіться у четвертому випуску спецпроєкта Дмитра Комарова “Рік.За кадром” 19 травня о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна”.

Кирило Буданов 1+1

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі