UA RU

Образ дня: голосування за найошатнішу вишиванку ведучих 1+1 (7 образів)

До Дня незалежності України ведучі 1+1 постали перед глядачами в ексклюзивних вишиванках. Голосуємо, яка подобається найбільше!

До 31-ї річниці незалежності України ведучі вбралися у стильне екслюзивне національне вбрання. Голосуємо, яка вишиванка сподобалася найбільше.

Марічка Падалко

Ведуча ТСН та "Єдиних новин" Марічка Падалко постала у червоній національній сукні з вишитим білим орнаментом від бренду Yuliya Magdych.

Падалко

Тімур Мірошниченко

Ведучий "Сніданку з 1+1" Тімур Мірошниченко обрав традиційну льняну вишиванку з рослинним орнаментом від FOBERINI.

Мірошниченко

Наталія Островська

Ведуча ТСН та "Єдиних новин" для привітння з Днем незалежності обрала традиційну сукню жовтого кольору з насиченим рослинним орнаментом від FOBERINI.

Островська

Неля Шовкопляс

Ведуча "Сніданку з 1+1" Неля Шовкопляс вітала українців зі святом у сукні блакитного кольору з білою вишивкою від FOBERINI.

Щовкопляс

Соломія Вітвіцька

Ведуча ТСН та "Єдиних новин" Соломія Вітвіцька постала перед глядачами у блакитній сукні з синьою вишивкою від Yuliya Magdych.

Вітвіцька

Єгор Гордєєв

Ведучий "Сніданку з 1+1" Єгор Гордєєв привітав українців з 31-ю річницею незалежності у монохромній білій вишиванці з рослинним орнаментом від FOBERINI.

Гордєєв

Людмила Барбір

Ведуча "Сніданку з 1+1" Людмила Барбір постала перед глядачами у ніжній бузковій сукні з фіолетовою вишивкою від FOBERINI.

Барбір

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Дня Незалежності України ведучі 1+1 розповідають про те, як змінила їх війна та що сьогодні для них "незалежність"

Голосуйте, яка святкова вишиванка ведучих 1+1 вам сподобалася найбільше:

Какая вышиванка ведущих 1+1 вам нравится больше всего?
Вышиванки ведущих 1+1
  • Марічка
  • Тімур
  • Наталія
  • Неля
  • Соломія
  • Єгор
  • Людмила
Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю