Сніданок з 1+1 визнаний найкращою ранковою програмою, а Сенічкін – найкращим телеведучим

Сніданок з 1+1 здобув перемогу у всіх номінаціях «Телетріумф», присвячених ранковим програмам.

Поделиться:

Сьогодні під час церемонії нагородження престижної премії «Телетріумф» «Сніданок з 1+1» здобув перемогу у всіх номінаціях, присвячених ранковим програмам. На рахунку проекту одразу три статуетки.

Так, «Сніданок з 1+1» визнаний найкращою ранковою інформаційно-розважальною програмою, а народний телекулінар Руслан Сенічкін отримав на сцені нагороду за перемогу у номінації «Ведучий ранкової інформаційно-розважальної програми». Крім того, головний режисер «Сніданку» Дар‘я Качковська здобула першість у номінації «Режисер-постановник ранкової/денної програми».

Нагадаємо, «Сніданок з 1+1» є найдовшим в Україні ранковим шоу в прямому ефірі. У 2017 році до ведучих Руслана Сенічкіна та Людмили Барбір доєдналися Неля Шовкопляс та Єгор Гордєєв. У День святого Миколая «Сніданок» традиційно провів благодійний марафон «Здійсни мрію» та допоміг зібрати понад 1 мільйон гривень на реалізацію заповітних бажань важкохворих дітей. Минулого року сніданківці стали гостями культового шоу Good morning America. У 2018 році команда продовжує дивувати глядачів, щоранку готує найкорисніші поради, запрошує до своєї студії найвідоміших гостей та втілює соціально значущі проекти.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю