Соломія Вітвіцька святкує день народження

Соломія Вітвіцька святкує день народження

Сім маловідомих фактів про ведучу ТСН Соломію Вітвіцьку.

Поделиться:

Сьогодні, 16 червня, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька святкує свій день народження. За словами іменинниці, така велика кількість людей поспішає її привітати, що вона не встигає відповідати на дзвінки та повідомлення.

Ви надаєте сил і натхнення не зупинятися і рухатися далі! Дякую за побажання, теплі слова, спогади! Усміхаюся, щойно прокинулася. Я щаслива, що живу у світі таких красномовних та щирих людей, – прокоментувала ведуча 1+1.

Соломії Вітвіцькій вдалося завоювати прихильність тисяч українців завдяки своїй чесності та безпосередності.

Маловідомі факти про ведучу 1+1.

1. У дитинстві займалася акробатикою і бальними танцями. Не любила своє ім'я, тому часто представлялася Танею.

2. Багато подорожує, любить лижі та гори. Займається кінним спортом.

3. Соломія Вітвіцька – одна з найпопулярніших користувачів соцмережі Facebook. Офіційний паблік ведучої налічує 160 тис. підписників. Її сторінка одна з перших отримала офіційне підтвердження серед ведучих 1+1 на Facebook.

4. Активно підтримує воїнів АТО та неодноразово бувала в зоні бойових дій.

5. За свою кар’єру на 1+1 Соломія щомісяця робила найбільше сюжетів серед своїх колег-журналістів.

6. Соломія Вітвіцька – куратор соціального мультимедійного проекту Переможці, присвяченого героям АТО з протезами. ТСН і журналу VIVA! розповідають історії бійців АТО та волонтерів, які під час воєнних дій на сході України втратили кінцівки, але не втратили сили духу.

7. Ведуча 1+1 знялася у кліпі Марії Бурмаки на пісню "Місто ангелів". Телезірка постала в образі спокусливої француженки. Зворушливу історію про любов зняв у Парижі чоловік Вітвіцької – кліпмейкер Влад Кочатков.

У свій день народження Соломія Вітвіцька зізналася, що замість подарунку чекає від своїх прихильників допомогу для родини брата Северина, у дружини якого виявили рак.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю