Телеведуча відкрила декілька таємниць, як розподілити свій час з дитиною так, аби його вистачило і на себе, і на тата.

Сніданок. Вихідний
07:00
По выходным
 Телеведуча відкрила декілька таємниць, як розподілити свій час з дитиною так, аби його вистачило і на себе, і на тата.

Як бути щасливою та все встигати з трьома дітьми?

Поделиться:

У суботу 23 квітня в рамках #‎мамаклубу журнал «Мой ребенок» зібрав найкращих спеціалістів з вагітності та пологів, аби майбутні мами й тати отримали відповіді на питання, які їх хвилюють. Зустріч минула в теплій обстановці сімейного ресторану Montecchi Capuleti.

 

Як народити легко та із задоволенням, нашим гостям розповіли чудові спікери. А головною принадою стала відверта розмова з телеведучою 1+1 «Сніданок. Вихідний» Валентиною Хамайко. Валентина не лише успішна жінка, але й мама трьох дітей. Саме тому її досвід став корисним доповненням до порад і рекомендацій спікерів-спеціалістів, які виступали до неї. Валентина розповіла про вагітність, пологи й дала підказки, як організувати простір і побут уже після народження дитини.

«Пологи – це не страшно, головне, позитивно налаштуватися», – так оптимістично почала Валя. Також гостя відверто розповіла майбутнім батькам, що вже з першою дитиною зробила висновок: малюк має спати окремо від мами, тоді і його, і батьківський сон буде спокійнішим і міцнішим. А щоби мама не хвилювалася, як він там сам у ліжечку, Валентина радить придбати радіо-няню. Окремо телеведуча зупинилася на питанні, які саме девайси, пристрої та іграшки для дитини варто купити в перший рік, а які краще все ж таки взяти на прокат.

Тим, хто планує у відпустці за вагітністю найняти няню, Валя рекомендує звернути увагу на інших помічниць зі сфери послуг. Вона на власному досвіді переконалася, що проводити час з дитиною, поки хатня робітниця готує їжу, пере та прибирає, набагато приємніше, ніж навпаки.

Телеведуча відкрила декілька таємниць, як розподілити свій час з дитиною так, аби його вистачило і на себе, і на тата. Адже для будь-якої жінки дуже важливо бути доглянутою, красивою та коханою, а отже – спокійною та впевненою. «Ваш настрій завжди відбивається на настрої малюка», – такий посил дала Валентина майбутнім матусям.

На завершення Валентина Хамайко здивувала всіх приємними подарунками від 1+1. Яскраві футболки, сумки, браслети та брязкальця були розіграні серед присутніх майбутніх мам і татів.

А нашій особливій учасниці #‎мамаклубу, яка очікує вже на 5 дитину, Валя презентувала нову книгу Руслана Сенічкіна і Наталії Підлісної «Сніданки в саду» про здорову та корисну їжу і відпочинок.

Нагадаємо, що журнал «Мой ребенок» регулярно влаштовує зустрічі #мамаклубу — про те, як минула попередня, читайте тут

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю