Чорна п'ятниця в Україні: Правила покупок під час сезону розпродажів

Сніданок з 1+1
07:00
Будние

Експерт розказав, як ефективно скористатися розпродажем і не купити зайвого.

Поделиться:

Тепло та стильно: як мати неперевершений вигляд у холодну пору рокуЧорна п'ятниця – це другий день народження для шопоголіків, адже цього дня можна натрапити на знижки до 95%. Цього року тотальний день розпродажів відзначатимуть 25-го листопада.

Свято прийшло в Україну з США. Символічна назва виникла через страшенні затори на дорогах у цей день. В нашій країні чорна п’ятниця користується не таким попитом, як в США, адже більшість українців змушені економити на одязі.

Кожен третій українець активно шукає вигідні пропозиції. Понад 60% із нас найвигіднішою пропозицією вважають знижку, – розповідає аналітик.

У програмі «Сніданок з 1+1» експерти розповіли, як ефективно скористатися розпродажем і не загубитися у великій кількості знижок.

ШОПІНГ ОНЛАЙН

1. Час на роздуми

Одна з переваг покупки в інтернеті – відсутність ажіотажу.

Ніхто не підганяє тебе в спину, нічого не відволікає. Ти приймаєш рішення не на емоціях, а користуючись логікою, – переконує експерт.

2. Перевірка

Онлайн покупці можуть легко перевірити товар за критерієм «ціна-якість». Достатньо скористатися пошуковиком і порівняти товар з іншими інтернет-магазинами. Таким чином можна не лише зекономити, а й знайти кращу пропозицію.

3. Пріоритети

Якщо ви розумієте, що вам потрібно, ви ніколи не купите того, що вам не потрібно, – переконує експерт.

ШОПІНГ У ТОРГОВИХ ЦЕНТРАХ

1. Список покупок

Для того, що піти на шопінг і не купити нічого зайвого, треба обов’язково йти зі списком покупок. Зрозуміло, що того, чого немає у списку, не повинно бути й у корзині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 модних светрів для осені 2016

2. Визначена сума

Не варто йти за покупками з великою сумою грошей. На ейфорії можна витратити набагато більше, ніж потрібно. Краще подумати, якої суми вам буде достатньо, і обмежитися нею.

3. Гарний настрій

Для того, щоб похід у магазин приніс користь і задоволення, поганий настрій краще залишити вдома.

Нагадаємо, що раніше експерт розповів, коли краще купувати речі за знижками.

Звездные новости
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю