Руслан Сенічкін заінтригував змінами у складі ведучих Сніданку з 1+1
Із ким ведучий залишив Людмилу Барбір.
Днями у Перу відбувся конкурс Mister Sea World 2018, перемогу у якому здобув 29-річний українець Богдан Юсипчук. Сьогодні Найкрасивіший чоловік у світі завітав до студії Сніданку з 1+1.
Опісля ведучий ранкового шоу Руслан Сенічкін розмістив у своєму Instagram інтригуючий пост: світлину Людмили Барбір з Остапчуком та «прощальний» текст.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сніданок з 1+1 визнаний найкращою ранковою програмою, а Сенічкін – найкращим телеведучим
Як співав Юрко Юрченко «Я йду, я йду». Все що було – передав в руки Найкрасивішого чоловіка світу Богдана Юсипчука, – написав Сенічкін.
Чи відбудуться зміни у складі ведучих найпопулярнішої ранкової програми України, дізнаємося вже завтра.
Новости по теме
Гости будут в восторге: рецепт закуски с чесночным багетом и красной икрой, которая исчезнет со стола первой
«В ЖП через Голую П.»: украинцев растрогал новый ресторан в Херсоне, где блюда возвращают щемящие воспоминания о довоенном прошлом
Секреты зимних суперфудов: 5 продуктов, которые стоит есть зимой, чтобы иметь крепкий иммунитет
В традиционных украинских вышиванках: Неля Шовкопляс и Егор Гордеев замиловали праздничными образами в рождественском эфире Сніданку з 1+1