Виконавець головної ролі в «Століття Якова» розповів про шокотерапію на знімальному майданчику

Століття Якова

Роман Луцький розповів, що спільного між ним і Яковом Мехом.

Поделиться:

«Століття Якова» – перша екранізація однойменного історичного роману Володимира Лиса. Це історія людських стосунків на тлі історичних подій, які тривають з моменту закінчення Першої світової війни і до наших днів. 

Яків Мех завжди мріяв жити спокійним розміреним життям, проте у долі на чоловіка були інші плани – війни, полон і втрата близьких.

Головного героя зіграли Роман Луцький (Яків у молодості) та Станіслав Боклан (Яків у старшому віці).

Станіслав Боклан у ролі Якова.

Роман Луцький зізнається, що коли його запросили на кастинг, він мріяв отримати цю роль. За словами актора, йому дуже імпонує Яків, тому йому було не складно перевтілитися в нього.

Радити йому щось – немає сенсу. Він би ніколи не прислухався до чужих порад. Яків все правильно робив – боровся за свою любов. Напевно, я б вчинив, як і він, – каже виконавець головної ролі.

Роман Луцький у ролі Якова.

Роман Луцький – родом із Івано-Франківщини. У дитинстві йому часто розповідали про часи, коли для того, щоб вижити, доводилося ставати супергнучким.

Прабабуся розповідала мені багато історій про складне життя на Західній Україні в 20 столітті. Коли я грав Якова, я думками поринав у ці спогади, – каже Роман.

Кінокритики позитивно оцінили драму каналу 1+1 «Століття Якова»

За словами Романа Луцького, головна роль в «Століття Якова» – це його перший досвід роботи у серіалі.

У серіалі все набагато динамічніше, треба оперувати великим обсягом матеріалу. У перші дні в мене була шокотерапія, але згодом я адаптувався, – зізнається актор.

Нагадаємо, що сценаристом фільму «Століття Якова» став Андрій Кокотюха. За його словами, він поставив собі за мету не порушувати головний задум автора однойменного роману.

Історія у драмі «Столітті Якова» розвивається навколо любовного трикутника, а далі у життя головних героїв вриваються історичні події, війни, – коментує сценарист.

Нагадаємо, що саундтреком фільму стала пісня «Не йди» культової групи «Океан Ельзи». У фільмі також прозвучить лемківська пісня у виконанні його підопічної з «Голосу країни» Христини Соловій.

Новости по теме