Дмитрий Комаров собрал более 70 000 евро для спасения ребенка

Світ навиворіт
Дмитрий Комаров собрал более 70 000 евро для спасения ребенка
instagram @komarovmir

Комарову удалось собрать необходимую сумму как на операцию, так и на реабилитацию тяжелобольной девочки.

Поделиться:

Дмитро Комаров, ведучий програми «Світ навиворіт» завершив збір коштів на реабілітацію Діани Лихви. Дівчинка мала проблеми із дихальними шляхами та перенесла 46 оперативних втручань.

Нещодавно в Іспанії Діані погодилися зробити операцію і Комаров допоміг зібрати 52175 тисяч євро для її проведення. Однак після втручання наступає довготривалий період реабілітації та медикаментного лікування, який додаткового обходиться сім’ї дівчинки у 18041 євро. Комаров не покинув допомогу на півшляху і сьогодні повідомив, що вся сума була успішно зібрана. 

Моя позиція незмінна: якщо допомагати збирати, то від початку і до кінця. Не частково. Доводити справу до кінця. Інакше не збереш до кінця жодному і не збережеш жодного життя. Це буде просто показуха. – написав Комаров.

До недавнього часу лікарня погодилася займатися постопераційним лікуванням Діани в борг, але всім учасникам благодійної акції Комарова #чашкакофе вдалося швидко зібрати необхідну суму.

Діана тепер дихає сама без трубочок, може говорити і тепер її життю нічого не загрожує. – повідомив Комаров.

У своєму профілі Instagram Дмитро Комаров закликав інших відомих людей долучатися до благодійної акції, адже щоденно на його скриньку приходять десятки прохань про допомогу. Так, нещодавно Надя Дорофеєва з Комаровим допомогли здійснити мрію 7-річної Кіри Ковальової

Завдяки тому, що підключилася Надя Дорофеєва справи пішли скоріше. Якщо підключаться інші публічні люди – стане ще простіше. Я на це дуже сподіваюсь. – написав Комаров.

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Комаров налякав прихильників химерним фото.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю