Юрій Горбунов розповів, як відсвяткує день народження і чим його дивує син

Танці з зірками

Іменинник розповів 1plus1.ua, як це— народитися у День незалежності.

Поделиться:

Сьогодні, 24 серпня, народився улюбленець глядачів Юрій Горбунов Юрій Горбунов. 1plus1.ua розпитав іменинника, як ведучий поєднує особисте свято з державним, де провів відпустку і що очікує від нового сезону Танців з зіркамиТелеканал «1+1» розкрив повний зірковий склад проекту «Танці з зірками»

Ви народилися у День Незалежності. Пам’ятаєте, як дізналися, що Україна стала незалежною? Як ця подія з того часу впливає на особисте святкування?

— Дізнався я про це по радіо, коли Верховна Рада голосувала спочатку за прийняття Державного Прапора, а потім за прийняття Дня Незалежності. І я, ще коли прийняли прапор, думаю: от було би класно, якби незалежність прийняли 24-го, у мене буде день народження. І так і сталося.

З того часу я кожного разу салют на Майдані Незалежності сприймаю як на свою «особисту честь» (усміхається прим. редактора). Дуже часто в День Незалежності я працював, в цьому році я буду відпочивати і святкувати у вузькому колі. І тому День незалежності, крім всіх патріотичних почуттів, які у мене є в цей день, я ще й сприймаю як своє свято.

Я його не дуже любив, коли вчився в школі, тому що 24-те серпня – це вже дуже швидко буде школа, і на день народження родичи дарували шкільне приладдя, а в тому віці я не вважав, що це подарунки до дня народження. Тому я і чекав свій день народження, і в цей же час я розумів, що канікули закінчуються, скоро школа, і треба буде знову вчитися. Зараз я із задоволенням святкую.

— Як плануєте відсвяткувати день народження у цьому році?

— Якихось грандіозних планів у мене не має, найближче коло друзів і сім’я.

— Літню відпустку ви провели в Іспанії. Чому ви обрали саме цю країну? Як планували відпочинок? Де встигли побувати?

— Ми поїхали до Іспанії, тому що ми давно там не були і нас запросив друг Ідріс. Ми були в Аліканте, і нам дуже сподобалося, також ми відвідали Валенсію. Жили ми поруч із містечком Алтея, дуже красиво. За час відпочинку встигли  і відпочити, і щось подивитися, і скупати сина в морі.

— Іспанія відома своєю кухнею. Якби вам довелось спокушати жінку стравою, що б ви вибрали? Або самі приготували? Відомо, що миєте до цього хист.

— Я вів три роки кулінарну програму, тому я розбираюся в цих питаннях. Готувати – це справді чоловіча справа, кухня вимагає часу та зосередженості, а я наразі не маю багато часу. Для своєї коханої я б приготував її улюблену рибу.

 

Час повертатися #відпустка #аліканте #spaine

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

— Ви вже півроку як щасливий тато хлопчика Івана.  Чи помітили у собі зміни? Як думаєте, перше слово буде «мама» чи «тато»?

— Яке би перше слово його не було, це буде його слово. І я буду радий кожному його слову. Він щодня змінюється, радує нас. Маленьке щастя, яке щодня росте.

- А що запам’яталось, може, цікавого?

— Він дуже любить купатися. Він Водолій, і він відповідає своєму знакові. Він любить бути в морі, ходить в басейн, і його дуже важко потім витягнути з води. Це його стихія. Дуже дивовижно, тому що йому тільки півроку, а він усвідомлено проявляє свої емоції.

— Цієї неділі на «1+1» відбудеться #ПоверненняЛегенди. Яких сюрпризів чекаєте в новому сезоні «Танців з зірками»?

— Знаєте, для мене «Танці з зіркамиСтало відомо ім'я ведучої першого ефіру «Танців з зірками»» — це не просто черговий якийсь проект. Це справді проект, який має для мене велике значення, тому що 10 років тому це стало великою подією в телевізійному світі. І, звичайно, можливо, такий успіх буде складно повторити, але те, що це стане подією – це факт. Я страшенно люблю прямі ефіри, я радий, що це будуть прямі ефіри. Думаю, що всі глядачі – і в залі, і біля екранів отримають задоволення від цього проекту.

- Ви розпочали «Танці з зірками» челендж. Поділіться найяскравішими спогадами, кумедними історіями про учасників минулого сезону. 

— Найяскравіше, що мені запам’яталося – це як я тягнув час в самому фіналі хто ж переміг – Наталія Могилевська чи Володимир Зеленський. Ця пауза, ці слова, які я говорив, – вони зайняли доволі багато часу, хвилин 5 – для телебачення це дуже багато. І вони вже всі почали нервувати, типу, Юра, називай уже, давай говори! Але ми все одно тягнули, і цей момент був найнапруженіший. Я бачив їхню реакцію, як вони нервують. І ми все одно затягнули. І оцей момент – він найбільш емоційний. В самому фіналі. І це якраз було після того, як я станцював сам. Я сам танцював у ефірі на гала-концерті. Тому це була і хвилююча, і важлива частина проекту.

— А що скажете про новачків проекту?

— Я вам це скажу після першого ефіру. Всі нові учасники проекту це героїчні люди, крім Наталії Могилевської, бо вони не знають, що на них чекає.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю