Юрій Горбунов розповів, як святкує день народження і чим його дивує син

Танці з зірками

Іменинник зізнався 1plus1.ua, як це — народитися у День незалежності.

Поділитися:

Сьогодні, 24 серпня, народився улюбленець глядачів Юрій Горбунов Юрій Горбунов. 1plus1.ua розпитав іменинника, як ведучий поєднує особисте свято з державним, де провів відпустку і що очікує від нового сезону Танців з зіркамиТелеканал «1+1» розкрив повний зірковий склад проекту «Танці з зірками»

Ви народилися у День Незалежності. Пам’ятаєте, як дізналися, що Україна стала незалежною? Як ця подія з того часу впливає на особисте святкування?

— Дізнався я про це по радіо, коли Верховна Рада голосувала спочатку за прийняття Державного Прапора, а потім за прийняття Дня Незалежності. І я, ще коли прийняли прапор, думаю: от було би класно, якби незалежність прийняли 24-го, у мене буде день народження. І так і сталося.

З того часу я кожного разу салют на Майдані Незалежності сприймаю як на свою «особисту честь» (усміхається прим. редактора). Дуже часто в День Незалежності я працював, в цьому році я буду відпочивати і святкувати у вузькому колі. І тому День незалежності, крім всіх патріотичних почуттів, які у мене є в цей день, я ще й сприймаю як своє свято.

Я його не дуже любив, коли вчився в школі, тому що 24-те серпня – це вже дуже швидко буде школа, і на день народження родичи дарували шкільне приладдя, а в тому віці я не вважав, що це подарунки до дня народження. Тому я і чекав свій день народження, і в цей же час я розумів, що канікули закінчуються, скоро школа, і треба буде знову вчитися. Зараз я із задоволенням святкую.

— Як плануєте відсвяткувати день народження у цьому році?

— Якихось грандіозних планів у мене не має, найближче коло друзів і сім’я.

— Літню відпустку ви провели в Іспанії. Чому ви обрали саме цю країну? Як планували відпочинок? Де встигли побувати?

— Ми поїхали до Іспанії, тому що ми давно там не були і нас запросив друг Ідріс. Ми були в Аліканте, і нам дуже сподобалося, також ми відвідали Валенсію. Жили ми поруч із містечком Алтея, дуже красиво. За час відпочинку встигли  і відпочити, і щось подивитися, і скупати сина в морі.

— Іспанія відома своєю кухнею. Якби вам довелось спокушати жінку стравою, що б ви вибрали? Або самі приготували? Відомо, що миєте до цього хист.

— Я вів три роки кулінарну програму, тому я розбираюся в цих питаннях. Готувати – це справді чоловіча справа, кухня вимагає часу та зосередженості, а я наразі не маю багато часу. Для своєї коханої я б приготував її улюблену рибу.

 

Час повертатися #відпустка #аліканте #spaine

Публикация от Katya Osadcha (@kosadcha)

— Ви вже півроку як щасливий тато хлопчика Івана.  Чи помітили у собі зміни? Як думаєте, перше слово буде «мама» чи «тато»?

— Яке би перше слово його не було, це буде його слово. І я буду радий кожному його слову. Він щодня змінюється, радує нас. Маленьке щастя, яке щодня росте.

- А що запам’яталось, може, цікавого?

— Він дуже любить купатися. Він Водолій, і він відповідає своєму знакові. Він любить бути в морі, ходить в басейн, і його дуже важко потім витягнути з води. Це його стихія. Дуже дивовижно, тому що йому тільки півроку, а він усвідомлено проявляє свої емоції.

— Цієї неділі на «1+1» відбудеться #ПоверненняЛегенди. Яких сюрпризів чекаєте в новому сезоні «Танців з зірками»?

— Знаєте, для мене «Танці з зіркамиСтало відомо ім'я ведучої першого ефіру «Танців з зірками»» — це не просто черговий якийсь проект. Це справді проект, який має для мене велике значення, тому що 10 років тому це стало великою подією в телевізійному світі. І, звичайно, можливо, такий успіх буде складно повторити, але те, що це стане подією – це факт. Я страшенно люблю прямі ефіри, я радий, що це будуть прямі ефіри. Думаю, що всі глядачі – і в залі, і біля екранів отримають задоволення від цього проекту.

- Ви розпочали «Танці з зірками» челендж. Поділіться найяскравішими спогадами, кумедними історіями про учасників минулого сезону. 

— Найяскравіше, що мені запам’яталося – це як я тягнув час в самому фіналі хто ж переміг – Наталія Могилевська чи Володимир Зеленський. Ця пауза, ці слова, які я говорив, – вони зайняли доволі багато часу, хвилин 5 – для телебачення це дуже багато. І вони вже всі почали нервувати, типу, Юра, називай уже, давай говори! Але ми все одно тягнули, і цей момент був найнапруженіший. Я бачив їхню реакцію, як вони нервують. І ми все одно затягнули. І оцей момент – він найбільш емоційний. В самому фіналі. І це якраз було після того, як я станцював сам. Я сам танцював у ефірі на гала-концерті. Тому це була і хвилююча, і важлива частина проекту.

— А що скажете про новачків проекту?

— Я вам це скажу після першого ефіру. Всі нові учасники проекту це героїчні люди, крім Наталії Могилевської, бо вони не знають, що на них чекає.

Новини по темі