Актор серіалу «СидОренки-СидорЕнки» Петро Ніньовський розповів про екстремальні зйомки на карнизі

Актор серіалу «СидОренки-СидорЕнки» Петро Ніньовський розповів про екстремальні зйомки на карнизі

А також пригадав своє знайомство зі столицею.

Поділитися:

На каналі 1+1 нещодавно успішно стартував новий комедійний серіал «СидОренки-СидорЕнки» про життя двох родин – бідної та багатої, долі яких об’єднали події минулого: 16 років тому їхніх синів переплутали в пологовому будинку. Проект є адаптацією популярного формату «Іванови-Іванови» групи компаній Yellow Black and White.

На сторінках видання «Теленеделя» молодий актор Петро Ніньовський, який виконує роль Вови, біологічного сина бідної родини СидорЕнко, поділився цікавими подробицями зі зйомок серіалу, розповів про свою родину та знайомство із Києвом.

Сьогодні Петро є студентом КНУТКіТ ім. Карпенка-Карого, а от у шкільні роки планував вивчати міжнародні відносини.

Зараз міг би ходити десь у Швеції з краваткою та шкіряним портфелем у руках,  ̶  усміхаючись, говорить актор.

Батьки Петра також хотіли, аби він отримав серйозну освіту, але зрозумівши, наскільки сильно син бажає мати творчу професію, стали для нього надійною підтримкою.

Перший семестр був найскладнішим. Я очима шукав автівки з номерами Івано-Франківська, – згадує актор свої перші місяці в столиці.

Він зізнається, що дуже сумує за рідною Івано-Франківщиною та мріє про телепорт, який би вмить міг перенести його додому, до батьків.

Серіал «СидОренки-СидорЕнки» став для Петра найбільшим проектом, де він зіграв. Переглядаючи серії, він запам’ятовує найбільш вдалі моменти своєї акторської гри, а також ті, над якими варто попрацювати. Актор зізнався, що зйомки деяких епізодів не обійшлися без допомоги каскадерів, а от по карнизу другого поверху будинку він ішов сам.

Більше подробиць про стосунки Петра Ніньовського з Києвом, екстремальні зйомки на карнизі, а також хобі та родину, шукайте в новому номері видання «Теленеделя».

Заможне подружжя СидОренків у серіалі грають Дмитро Суржиков (Олександр) і Олеся Власова (Ольга), а їхнього сина – молодий український актор Петро Ніньовський (Вова). Своєю чергою ролі героїв бідної сім'ї СидорЕнко виконують Ксенія Вертинська (Леся), Валерій Швець (Петро), Лев Сомов (дід) і Євген Шекера (Рома).

Дивись нові серії проекту «СидОренки-СидорЕнки» з понеділка по четвер о 21:45 на 1+1, а також серіал можна буде переглянути на сайті або в додатку 1+1 video у будь-який зручний час.

Нагадаємо, нещодавно Петро Ніньовський для 1plus1.ua розповів, .

Читай також інші матеріали про комедійний серіал:

1.  

2.  

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю