«Не вмію кокетувати з чоловіками, як мої героїні»: Віталіна Біблів розповіла про зйомки у серіалі 1+1 «СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату»

Віталіна Біблів розповіла про зйомки у серіалі 1+1 СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату

У інтерв’ю для «Арт Мозаїки» акторка розповіла про свою роль та відверто про мрії та шлях до визнання

Поділитися:

Вже скоро глядачі 1+1 побачать прем’єру третього сезону комедійного серіалу «СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату».  У продовженні історії  роль зіграє одна з найвідоміших комедійний акторок в Україні – Віталіна Біблів.  У ексклюзивному  інтерв’ю для тижневика «Арт-Мозаїка» розповіла, що  глядачі побачать її у незвичному амплуа, та наголосила, що насолоджувалась під час зйомок.

Сидоренки

ЧИТАЙЙТЕ ТАКОЖ: «Мене не впізнають»: Ксенія Вертинська зізналася, що хотіла, аби її героїня із «СидОренків-СидорЕнків» виглядала по-іншому

«Я вже давно не грала таких романтичних героїнь і я кайфувала на зйомках. Моя героїня мені дуже «зайшла» і я сподіваюсь, що Ніна продовжить своє життя у цій історії… Моя Ніна, як троянда - романтична, але  бойова, з «колючками» трошки. А з Толіком у них будуть справжні «сусідські війни», розповіла  Віталіна Біблів.

Віталіна Біблів фото

Акторка також додала, що у житті вона кардинально інша, ніж її звикли сприймати глядачі  на сцені в театрі та у кіно. Та  щиро зізналася, що її справжню знають не більше п’яти людей із оточення. Крім того Віталіна поділися цікавим фактом, що абсолютно не вміє поводитися у житті, як це часто роблять її героїні.

«Мені б дуже хотілося вміти торгуватися на базарі як моя героїня - Віта Ігорівна. Вона робить  це  феєрично, а Віталіна Біблів – скільки скажуть, скільки й заплатить. Навіть якщо воно насправді коштує три гривні, а мені кажуть 23!  Кокетувати, загравати з чоловіками на сцені – легко! А в житті я так  просто не вмію», – сказала акторка.

Віталіна Біблів фото

Віталіна Біблів також відверто відповіла, як ставиться до того, що її затверджують здебільшого на характерні ролі, жінок  значно старшого за її  вік та розповіла про роль її мрії.

«Коли мене в 36 років запросили зіграти жінку років 55-ти, онучці якої 12 років я не хотіла, от чесно!  Але мене підбадьорило, що в Україні багато актрис цього віку, а характерних – мало. Так все і почалося. Але я  дуже хочу зіграти спокусницю, таку, знаєте, «тигрицю». Дуже хочеться вийти із зони комфорту і показати, що я можу бути і такою теж», додала Віталіна Біблів.

Стежте за новинами 1+1 та не пропустіть прем’єру нового україномовного  серіалу «СидОренки-СидорЕнки. Ферма розбрату» вже скоро тільки на 1+1 .