Дмитро Комаров розповів, коли став «батьком»

Популярний ведучий зізнався, що він – дуже суворий, але справедливий вихователь.

Поділитися:

Дмитро Комаров влаштував екзамен із географії для «Міс Україна 2016»У програмі «Сніданок. Вихідний» ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров розповів про свою родину та зізнався, якої дієти дотримується перед поїздками.

Нещодавно популярного телеведучого та мандрівника визнали найкрасивішим чоловіком за версією «Viva! Найкрасивіші 2017. На церемонії нагородження Дмитро Комаров з’явився з прекрасною білявою незнайомкою, чим створив неабиякий фурор.

Проте згодом виявилося, що це була його сестра – Ангеліна Комарова.

Це сталося ненавмисно, усе було як експромт. Сестра зателефонувала мені і запитала, чи можна піти на вручення. А я заодно перевірив колег, скільки з них напишуть, що це моя дівчина чи сестра, - сміється зірка.

Окрім рідної сестри у популярного телеведучого є також і брат. Разом із сестрою Ангеліною вони – двійнята.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дмитро Комаров вперше з'явився на обкладинці з дівчиною

Сам Дмитро Комаров зізнається, що після їх народження, його життя кардинально змінилося.

Я  з жартами завжди кажу, що став батьком у 6 років. То були голодні 90-ті, батьки цілими днями на роботі, а я їм міняв пелюшки, підгузки. До того ж я ще й ходив з ними гуляти разом із двома колясками.  Це було таким собі загартовуванням, - переконує ведучий.

В дитинстві, зізнається Дмитро Комаров, він був доволі суворим вихователем. Були сльози і навіть бійки з братом та сестрою.

Проте тепер усі вони - найкращі друзі.

 Вони мені зараз вдячні, і більш близьких мені людей важко знайти, - запевняє Дмитро Комаров.

Дмитро Комаров каже, що у його родині між близькими немає конкуренції, адже кожен захоплюється чимось своїм і є успішним у своїй сфері.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через що оператор «Світ навиворіт» сварився з Дмитром Комаровим

Сестра Ангеліна – стиліст-перукар, працює в одному із найкращих салонів Києва. Дмитро Комаров запевняє, що нікому, крім неї, не довіряє свою зачіску.

Вона – мій особистий стиліст і перукар. Може навіть підстригти просто вдома на табуретці, якщо я дуже поспішаю на експедицію і немає часу заїжджати в салон, - говорить Дмитро Комаров.

Брат ведучого 1+1 – талановитий розробник комп’ютерних ігор для американського ринку, в нього є своя фірма.

Зовсім скоро Дмитро Комаров відправиться у нову експедицію. Країну, яку обрав поки що тримає у таємниці, проте запевняє, що його вибір буде незвичайним.

Дивувати, вражати і змінювати  враження про життя, змушувати щось переосмислити і чомусь навіть навчити. У новій країні ми намагатимемося шукати дуже важливі і корисні секрети для нашої країни, - переконує ведучий.  

Під час подорожі телеведучий бере із собою величезні валізи із особистими речами: 3 місця для багажу приблизно по 40 кг.

Саме тому, готуватися до відрядження Дмитро Комаров починає заздалегідь. Навіть сідає на особливу дієту і активно займається спортом.

Перед поїздкою я не їм жирне, смажене, намагаюсь не їсти за 3-4 години до сну, просто тому, що у поїздці харчування точно буде безсистемним, як доведеться, тому краще привести себе у форму до цього, - каже Дмитро Комаров.

Нагадаємо, не так давно Дмитро Комаров опублікував кумедне фото з дитинства.