Перше спільне фото з початку війни: ведуча 1+1 Валентина Хамайко поділилась родинними світлинами з дітьми та чоловіком-військовим

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні
 Валентина Хамайко показала нові світлини з дітьми та чоловіком-військовим

Чоловіка ведучої "Сніданку. Вихідний" на день відпустили додому.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Ведуча програми "Сніданок. Вихідний" Валентина Хамайко на добу воз'єдналася з чоловіком, який нині захищає Україну від військової агресії росії. Пара провела час разом з близькими та дітьми та закорбувала моменти у спільних світлинах і відео. Емоціями від прогулянки телезірка поділилася на своїй сторінці в Instagram.

"Війна кожного з нас перекроїла. Ми 8 місяців живемо на суцільних емоційних гойдалках... і гарно, якщо сміятися вдається стільки ж, скільки сумувати чи навіть плакати. Часто дисбаланс йде в сторону останнього. Вчора чоловіка @onistrataa відпустили на один день додому. Вночі приїхав і вночі наступного дня поїхав… Але ці 24 години ми по п‘ятам ходили один за одним. Здається, це перше спільне фото, де ми усі, бо з початком війни все це було якось недоречним. Гарний був день. Ми встигли побувати на святі у дітей, гуляли містом", — поділилася враженнями Валентина Хамайко.

Валентина Хамайко з чоловіком фото

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Розказав мені в останню хвилину", — в день 16-тої річниці весілля ведуча Валентина Хамайко розповіла про свої почуття, коли чоловік мобілізувався

Також ведуча розповіла, які зміни помітила в чоловікові від початку його служби в ЗСУ.

"Коли звучить гімн, його очі наповнені слізьми. Раніше так не було і я запитала «чому?» А у відповідь почула: "…тепер з перших слів гімну завжди думаю і згадую своїх... тих, хто вже загинув в цій війні…". Другий момент був приємним відкриттям для Андрія. На вулиці декілька разів ми зустрічали людей, які, побачивши чоловіка у військовій формі, прикладали руку до серця. Я пояснила чоловіку, що так люди висловлюють військовим свою повагу, це означає «завдяки тобі» я можу жити, вчитися, працювати. 20 серпня цього року стартувала ця компанія, метою якої є створити традицію і популяризувати жест шани військовим. Здавалося б, дрібниці, але саме вони створюють наше життя, наповнюючи такими потрібними емоціями", — написала Валентина Хамайко.

Нагадаємо, Валентина Хамайко з чоловіком Андрієм мають чотирьох спільних дітей. На початку вересня пара відзначила 16-ту річницю весілля.

Телесніданок
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю