На презентації книги Валентини Хамайко хлопець освідчився дівчині

Затишний стенд 1+1 на Форумі Видавців став майданчиком для освідчення.

Поділитися:

Неймовірно домашній та вишуканий майданчик імпровізованої кухні, сконструйований спеціально до Форуму Видавців у Львові та презентації першої збірки рецептів домашніх десертів від Валентини Хамайко «Солодка неділя», приголомшив своєю затишною атмосферою не тільки гостей книжкового форуму. Саме стенд 1+1 виступив місцем для освідчення молодого хлопця Юри своїй дівчині Яні.

Тут хлопчина вирішив зробити пропозицію руки й серця та влаштувати справжнє свято для своєї коханої. Велетенський букет квітів, міні-оркестр та зворушливий квест для своєї Яни - все це стало несподіванкою для дівчини. Підтримати та стати свідками цієї красивої історії зібралася вся команда волонтерів Форуму Видавців, і це не випадково. Адже саме тут, рік тому, Юра та Яна познайомилися. Чи могли вони й подумати, що вже за рік вони знову будуть волонтерити тут, але вже у новому статусі.

Приємно, що романтичним місцем для освідчення став стенд Валентини Хамайко, де ще декілька днів тому вона з аншлагом представила свою книгу «Солодка неділя», а вже сьогодні саме на цьому місці Яна відповіла своєму коханому Юрію: «Так».

Нагадаємо, що це перша книжка ведучої «Сніданок. Вихідний», сертифікованого спеціаліста з пекарського мистецтва, турботливої дружини й мами. У виданні зібрано 58 смаколиків на кожну неділю року. Окрім солодких рецептів, у книзі є й бонусні солоні.  На львівську прем’єру збірки приїхали Руслан Сенічкін та Наталія Мосейчук, ведуча ТСН та авторка одного рецепту – королівського медовика, яким любить ласувати її родина.

Придбати книжку Валентини Хамайко «Солодка неділя» зможуть усі гості Форуму видавців у Львові до 17 вересня включно, також її можна купити у книжкових крамничках та онлайн-магазинах.

Створити затишний майданчик «Солодкої неділі» на Форумі видавців допомогли виробник стильного домашнього текстилю English Home, садовий центр «ГалСад», будинок французького інтер’єру «Artichoke». Найсмачнішою кавою впродовж усього Форуму пригощає «Eggo Coffee».