Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Як прикрасити ялинку оригінально та безпечно для дітей

Олексій Душка розповів, як правильно та зі смаком обрати безпечні для дітей ялинкові прикраси.

Олексій ДушкаДо Нового року залишилося меньше місяця, тож саме час прикрашати новорічну ялинку. Для когось – це лишень приємні турботи, тоді як сім'ї з дітьми чи домашніми тваринами ламають голову, як гарно, а головне безпечно декорувати ялинку. Олексій Душка у програмі «Сніданок з 1+1» розповів, як обрати ялинку та прикраси з мінімальним ризиком для здоров'я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що подарувати на Новий рік 

ЯК ОБРАТИ ЯЛИНКУ

Обираючи новорічну ялинку, слід звернути увагу на її показники безпеки. Зважаючи на екологічно дружню політику, люди все частіше купують штучні ялинки. Проте вони є абсолютно різні за якістю, на якій не слід економити. Це той самий випадок, коли ціна має значення. Дорога ялинка із сертифікатом пожежної безпеки убереже вашу домівку, а головне – життя її мешканців. Безпечна штучна ялинка покрита спеціальною речовиною, яка не дасть ялинці загорітися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чим замінити ялинку на Новий рік.

Що одягнути на корпоратив 2017: Модні образи від Андре ТанаЯК ОБРАТИ ЯЛИНКОВУ ГІРЛЯНДУ

  1. Зверніть увагу, щоб дріт гірлянди був товстий, інакше вона легко порветься, а оголений дріт – страшна небезпека.
  2. Спитайте у продавця, яке підключення у гірлянди: послідовне чи паралельне. Краще обирати паралельне. Так, якщо згорить одна лампочка, решта все одно світитиме. Тоді як при послідовному ламається уся гірлянда одразу.
  3. Гірлянди з дощиком (наприклад, у формі зірки) складають небезпеку, адже несправність однієї лампочки, запалить легкозаймистий дощик. 

ЯК ОБРАТИ ДОЩИК НА ЯЛИНКУ

  1. Знову проведіть експеримент із серветкою. Необхідно, щоб фарба з дощику не злізала.
  2. Якісний дощик повинен легко рватися. В іншому випадку дитина може обмотати дощик на палець, вухо, шию, а той, у свою чергу, подряпає шкіру.

Як обрати дитячий карнавальний костюмЯК ОБРАТИ НОВОРІЧНІ ІГРАШКИ ТА ПРИКРАСИ НА ЯЛИНКУ

Сьогодні існує величезна кількість можливостей безпечно та оригінально прикрасити новорічну ялинку. Прилавки різдвяних ярмарків ломляться від різноманіття авторських іграшок. Декоратори радять взяти до уваги нові тренди та прикрасити ялинку іграшками із тканин та синтепону, розписного дерева, бісеру та ниток.

  1. Обираючи пластмасові кульки, потріть їх серветкою. Якщо фарба не лишається на ній, значить прикраса безпечна.
  2. Скляні кульки так само не повинні лишати по собі фарби. До того ж залізний ковпачок, який дуже легко знімається з кульки, може поранити. Дуже часто під таким ковпачком ховаються гострі надщерблення кульки, що також загрожують необережним користувачам.

Як загадувати бажання на Новий рік: 6 кроків до мріїНещодавно Таміла Чехович поділилася ідеями створення ялинкових прикрас своїми руками. Так, можна зробити унікальні прикраси зі звичайних речей: цитрусових, тканини, стрічок, старих іграшок та милих світлин. 

Сім'ї з дітьми змінюють свої традиції та прикрашають ялинку їстівними прикрасами: фруктами, цукерками, пряниками. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 простих рецептів печива для святкового настрою.

Нагадаємо, нещодавно ми розповідали, як зробити новорічні декорації для дому власноруч.

2017-12-07