Алла Мазур разом із сином прихистили кошеня під час ефіру Сніданок з 1+1

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Ведуча ТСН. Тиждень і її син Артем врятували бездомне кошеня.

Поділитися:

У п'ятницю, 17 червня, під час прямого ефіру Сніданок з 1+1 і його традиційної рубрики КотоП’ятниця Алла Мазур разом із сином Артемом стали власниками котеня на ім’я Ася.

Рубрика КотоП’ятниця – це соціальний проект Сніданок з 1+1, метою якого є пошук нових господарів для домашніх улюбленців з притулку.

Допомагати тваринам-безхатченкам – це дуже природно для європейців. Це тренд і водночас тест для суспільства – наскільки воно людяне і сповідує гуманістичні цінності. Сніданок з 1+1 дуже любить свої КотоП'ятниці і вдячний волонтерам, які з нами працюють, та глядачам, які дають тваринам прихисток, – розповіла шеф-редактор програми Юлія Жмакіна.

Телеведуча Алла Мазур, яка завітала до студії Сніданок з 1+1, щоб розповісти про роботу над озвучуванням мультфільму В пошуках Дорі, побачивши кошеня, не змогла відмовити синові Артему, та прихистила маленьку Асю.

У нас з сином після перегляду мультфільму У пошуках Дорі виникло найбільше бажання, щоб кожна дитинка і кожна тваринка в Україні, у яких немає дому, обов’язково знайшла собі родину і була щаслива. І саме з цим настроєм сьогодні ми прийшли на Сніданок з 1+1, – каже Алла Мазур.

За словами ведучої ТСН. Тиждень, її син Артем зразу полюбив котеня, тому Ася відтепер стане ще одним членом її родини.

У нас вже живе кіт Мусік. Тепер його чекає справжній сюрприз, але, думаю, що разом їм буде добре! Ася навіть візуально схожа на нашого Мусіка. І якщо Артем називає котика своїм меншим братом, то Ася, можливо, стане моєю подругою, – жартує ведуча 1+1.

Нагадаємо, що мультфільм У пошуках Дорі – це продовження оскароносної історії У пошуках Немо.

Алла Мазур взяла участь в українському дубляжі та стала голосом Інституту морського життя – місця, де з Дорі та її друзями трапляється безліч курйозних ситуацій.

Саме голос Алли Мазур допомагає героям водного світу знайти правильний шлях.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю