Єгор Гордєєв: Відповідальність за свої слова і вчинки – первинна статева ознака чоловіка

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Єгор Гордєєв, календар з чоловіками

Презентація креативного фотопроекту з популярними чоловіками-сучасниками.

Поділитися:

Днями в Києві відбулася вечірка, присвячена фотопроекту «Caballero Лицарі XXI століття». Це стильний календар з популярними чоловіками-сучасниками, який був створений журналом Наталі спільно з фотографом Іриною Джуль.

Одним з героїв фотозйомки став найстильніший український телеведучий Єгор Гордєєв.

Популярний телеведучий найрейтинговішого шоу в Україні Сніданок з 1+1 представляє місяць листопад. На фото Єгор в образі романтичного мандрівника, для якого відкритий весь світ.

На правій нозі Гордєєва, як елемент образу, одягнений аксесуар - залізний наголінник. Під час презентації герої, які взяли участь в  фотозйомці, виходили на сцену і говорили, чому вони погодилися знятися в проекті, і якими якостями, на їхню думку, повинен володіти чоловік. Так, Єгор розповів, який сенс для нього в слові мужність:

 «Мужність - це готовність брати на себе відповідальність. Якими б не були наслідки. У 21 столітті не існує суто чоловічих професій, ролей в сім'ї та суспільстві, чоловік може по-різному виглядати, думати і позиціонувати себе, але відповідальність за свої слова і вчинки - первинна статева ознака чоловіка і сьогодні. Я думаю, що проект журналу Наталі Лицарі XXI століття - саме про це. Лицарські обладунки - відмінна метафора. Це був чудовий проект, а в такій компанії проходив ще й весело».

Підтримати Єгора прийшли його колеги: телеведучі Людмила Барбір і Неля Шовкопляс, а також Валентина Хамайко, яка несподівано для всіх з'явилася на вечірці разом з молодшим сином Андрієм, якому незабаром виповниться два місяці.

Відзначимо, що крім Єгора Гордєєва в вищезгаданій фотосесії також знялися: Сергій Бабкін, Іраклі Макацарія, Ахтем Сеітаблаєв, Остап Ступка, Євген Кот, Андре Тан, Дмитро Шуров, Сергій Комаровський, В'ячеслав Узелков, Сергій Танчинець та Олег Лісогор.

Як розповіли в журналі Наталі, головним наміром проекту було - поєднати сучасний стиль з елементами обладунків і показати внутрішню силу героїв.

Новини по темі