Об'єднані війною: історії ведучих «Сніданку з 1+1» і ТСН, які чекають чоловіків із фронту

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Ведучі 1+1 розповіли про своїх чоловіків, що зараз служать на фронті

Як ведучі «Сніданку з 1+1» і ТСН чекають чоловіків із фронту.

Поділитися:

День Незалежності глядачі «1+1 Україна» зустріли разом із ведучими «Сніданку з 1+1» та ТСН. Спецпроєкт «Незалежність. Хоробрі серця» провели з декількох знакових історичних локацій просто неба, які об’єднала річка Дніпро – символ потужної сили України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучі 1+1 привітали українців із 32-ю річницею незалежності

На одній з локацій – на правому березі Києва працювали Святослав Гринчук і Марічка Падалко. Ведуча ТСН розповіла історії трьох захисників – свого чоловіка Єгора Соболєва, який наразі служить у ЗСУ, Андрія Оністрата – чоловіка-військового ведучої «Сніданку. Вихідного» Валентини Хамайко, та Ігоря – чоловіка ведучої «Сніданку з 1+1» Людмили Барбір, який також став на захист країни.

«Вже другий рік незалежності, коли українці відчувають особливий дух братерства. Нас дуже багато що об'єднує – ми разом жахаємось ракетних обстрілів, разом радіємо, коли український прапор знов повертається на звільнені території. Ми завжди, з дуже великою повагою ставимось до людських історій, які розповідали у «Сніданку з 1+1», в ТСН, і через це мали особливий контакт з глядачем. Ми не живемо десь в телевізорі, ми живемо з вами в одній країні. Ми живемо з вами одним життям, і нас багато що об'єднує», – каже Падалко.

Ведуча Сніданку з 1+1 Людмила Барбір нечасто ділиться своїми родинними переживаннями в соцмережах, хоча що таке чоловік на війні знає ще з часів АТО. Барбір півтора року живе в очікуванні добрих звісток від свого чоловіка. Днями його бригада увійшла в Роботине.

«Я будую свої плани з огляду на те, що він буде не зі мною, він буде далеко, і ми будемо переписуватися плюсиками», – розповідає ведуча.

Також вона ділиться, що нині головним чоловіком вдома залишається син: «Він став дуже самостійним. Він багато мені допомагає. Ігор постійно каже: «Тарас, мене немає вдома, ти допомагай мамі».

Чоловік ведучої «Сніданок. Вихідний» Валентини Хамайко, Андрій Оністрат, як багатодітний батько, міг виїхати за кордон, але цього не зробив, і разом зі своїм старшим сином Остапом пішов на фронт. Після загибелі 21-річного Остапа, батько отримав ще одну законну підставу для демобілізації, проте відмовився. Настанову від чоловіка – «Все буде добре. У нас інших варіантів немає», Валя часто повторює собі й дітям, як мантру.

«Я не хочу тата героя на фотографії. Я хочу бачити чоловіка поряд з собою. На що мені чоловік сказав: «А ти розумієш, як мені дивитися синам в очі? Вони мені рано чи пізно поставлять запитання: «Тато, а де ти був в ті часи?», – каже Валентина Хамайко.

У Марічки Падалко з усієї великої родини з нею в Києві лишився старший син Михайло. Доньки Маша і Катя поїхали на цей навчальний рік до Праги, а чоловік ведучої Єгор Соболєв знищує окупантів і ворожу техніку на запорізькому напрямку. 

Падалко також підтримала родини тих українських героїв, чиї чоловіки, батьки, брати, вже не повернуться додому: «Ви, як ніхто, знаєте ціну цього дня, ціну майбутньої перемоги. І я дуже хочу, щоб у вас, і ми зробимо для цього все, ніколи не виникало запитання - а за що загинув мій чоловік, за що загинув мій тато. І я впевнена, що ви будете бачити перед собою багато їхніх гідних послідовників».

Ще більше історій героїв України, на чиїх плечах тримається незалежність – розповіли у спецпроєкті каналу «1+1 Україна» – «Незалежність. Хоробрі серця». 

Дивіться «Сніданок з 1+1» щодня з 07:00 до 09:30 в ефірі телеканалу 1+1 Україна, телеканалу ТЕТ та на YouTube!

"Сніданок з 1+1" в соцмережах:

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі