Руслан Сенічкін знявся в спокусливій фотосесії для глянцю

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Руслан Сенічкін знявся в спокусливій фотосесії для глянцю
1plus1.ua

І розповів про своє турецьке коріння.

Поділитися:

Відомий телеведучий ранкового шоу Сніданок з 1+1 Руслан Сенічкін з'явився на обкладинці журналу Теленеделя в образі східного чоловіка. Номер вийшов у продаж 7 березня. 

Цікаво зазначити, що на одному з фото - є рука загадкової дівчини, яка ніжно обіймає плече Руслана. На сторінках Теленедели Руслан Сеничкин дав перше велике відверте інтерв'ю, в якому зізнався, що в ньому тече турецька кров, він відчуває себе турецьким чоловіком.

На підтвердження своїх слів телеведучий розповів, що здав тест ДНК для американської лабораторії, щоб намагатися дізнатися більше про своїх предків. За словами Сенічкіна, про своє турецьке коріння, він дізнався в дитинстві від мами:

«Оскільки був з темним волоссям, і в школі, і в дитячому садку мене називали то грузином, то вірменом, то татарином, то євреєм! Зрештою, пішов до мами і запитав прямо, хто ж я за національністю. Виявилося, бабуся по батьківській лінії турецької крові. Коли підріс, з'ясував, як це вийшло. Кілька століть тому, де жила рідня тата, була навала турків. Деякі брали з собою у походи дружин. На одній з них після загибелі її чоловіка одружився мій прапрадід. Ось так в нашому роду відбулося змішання слов'янської і турецької крові.

У бабусі, наприклад, була типова східна зовнішність. І одна з моїх сестер дуже схожа на турчанку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кого вітають з 8 березня ведучі Сніданку з 1+1?

Телеведучий зізнався, що хоче з командою полетіти до Туреччини, та познайомитися з різними регіони цієї неймовірно гарної країні, і навіть, можливо, потрапити в архіви, порадитися з експертами як шукати своїх родичів. Сенічкін згадав, як півтора роки тому їздив з колегами в Анталію, де максимально представлена турецька кухня, і при +52 градусах готував донер-кебаб. Також у відвертому інтерв'ю Руслан Сенічкін розповів, які риси приваблюють його у жінках, про своє ставлення до шлюбу, мрії про дітей, особисті секрети релаксації та травми під час шоу Танці з зірками.

Новини по темі