У Руслана Сенічкіна з'явилася дитина

Сніданок з 1+1
06:30
Будні

Ведучий ранкового шоу Сніданок з 1+1 став батьком.

Поділитися:

Стало відомо, що співаючий телекулінар Руслан Сенічкін став батьком, але поки хресним. Близькі друзі довірили Руслану бути хрещеним татом для їхньої донечки Емми. Церемонія проходила в Видубицькому монастирі. Батьки, а тепер куми Руслана - відома медійна пара –ведучий шоу «Хеппі Ранок» на Хіт ФМ Леонід Сенкевич і Олена Сенкевич. Руслан дуже щасливий, що у нього в житті з'явилася сонячна красуня-хрещениця.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чоловіки 1+1 освідчилися глядачкам словами українських ліриків

«Я називаю малечу Емма і Улибака. Вона завжди так широко усміхається, коли з нею розмовляють. Це велика відповідальність для мене, але також і велика радість. Сам я поки ще не став татом, але у мене тепер є Емма, і це дуже круто. Я точно їй сподобався і вмію її розвеселити. Хочу тепер познайомити Емму зі своєю племінницею Нікою і буду бородатим нянем», - поділився своїми враженнями Руслан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслан Сенічкін готується вийти на велику сцену

Окремої уваги заслуговує також історія великої дружби Сенічкіна і сім'ї Сенкевича. Руслан познайомив пару в Дніпрі, коли працював у нічному клубі. Леоніда він запросив туди стати ведучим знакових заходів, а Олена вже там працювала в маркетингу (вона ж напередодні затвердила Руслана на посаду арт-менеджера). Це був 2003 рік. До РАЦСу в 2007-му році закохані приїхали в білих сорочках і з зачісками-ірокезами, Руслан і його майбутня кума Наталя Надибська, фешн-дизайнер, були тоді свідками. І ось тепер вони всі поріднилися. Цікавий факт –саме Сенкевичі першими колись наважилися переїхати до Києва і запросили Руслана до столиці спробувати і свої сили. Так що дякуємо Сенкевичу за нашу ранкову зірку 1+1.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Руслан Сенічкін: «Головне, щоб 2018-й був роком миру»

Новини по темі